Przygotuj się na wielką eksplozję inspiracji na Salon International!

Skomentuj jako pierwszy!

Przygotuj się na wielką eksplozję inspiracji na Salon International!

Salon International to idealne miejsce do inspiracji, bez względu na Twój budżet. Na targach nie zabraknie momentów, które zainspirują Ciebie i Twój zespół - a wszystkie pokazy pod czas targów są całkowicie bezpłatne.

Na głównej scenie będzie można zobaczyć niesamowite pokazy wiodących marek, w tym ghd, BaByliss Pro, Wahl i Sassoon - i wiele więcej. Na tych pokazach styliści marek oraz ich ambasadorzy zaprezentują najnowsze innowacje i zainspirują Cię do nowych pomysłów w oparciu o ich sprzęt.
HJ Stage, Modern Barber Stage i New Talent Stage, to na tych scenach będzie można zobaczyć bogaty program pokazów zorganizowanych przez Hairdressers Journal International wraz z Select Hair.

HJ Stage zapewni pokazy wiodących marek w Wielkiej Brytanii i na świecie, a na wybiegu będą prezentować się najlepsze kroje, kolory i stylizacje stworzone przez najbardziej rozpoznawalnych stylistów w branży.

Na Modern Barber Stage chodzi przede wszystkim o fryzjerstwo męskie i wszystko co z nim związane. Pełny wachlarz talentów zaprezentuje to co najlepsze w strzyżeniu, stylizacji, goleniu oraz pielęgnacji włosów i bród mężczyzn.

New Talent Stage pokaże wam nowe twarze w brytyjskim przemyśle fryzjerskim. Od przyszłych artystów do młodych team`ów artystycznych, jest to miejsce, w którym można dostrzec kolejną fale nowych stylistów.

Na Salon International odbędzie się Fellowship for British Hairdressing, który po raz kolejny będzie gospodarzem głównej sceny na targach oraz jednym z najbardziej ekscytujących momentów weekendu, przesłuchania finalistów do F.A.M.E. TEAM. Ten inspirujący team edukacyjny wykształcił wielu stylistów czyniąc ich wielkimi fryzjerami w branży.

Inspirację można znaleźć również w naszych konkursach, które organizowane są przez HJ, National Hairdressers’ Federation oraz Hair and Barber Council. Przyjdź i zobacz, jak rywalizują fryzjerzy o tytuły: Extension Specialist of the Year sponsorowany przez Remi Cachet; NHF Britain’s Best Ladies Commercial Fashion Look, Afro Stylist of the Year, Barber of the Year, Men’s Cut and Finish, Bridal Hairdresser and Avant Garde Stylist of the Year, oraz UK Barber Student of the Year and Hairdressing Student of the Year, prowadzony przez Hair & Barber Council.

Nie brakuje pokazów z bezpłatną inspiracją, Salon International z pewnością zainspiruje wszystkich.

Kup bilet juz dziś na:
https://tiny.pl/tfswb

 

Najnowsze posty na forum