Wydarzenia fryzjerskie jesień 2019. Sprawdź, co będzie się działo!

Skomentuj jako pierwszy!

Wydarzenia fryzjerskie jesień 2019. Sprawdź, co będzie się działo!

Ostatni kwartał roku zapowiada się naprawdę gorąco! Tegoroczna jesień to cała gama fryzjerskich spotkań – szkoleń, konferencji, targów i festiwali, zarówno w kraju, jak i za granicą. W kalendarzu zakreślamy kolejne terminy i odliczamy dni do pierwszych wydarzeń. Koniecznie sprawdź co będzie się działo! Zapraszamy na krótki przegląd imprez fryzjerskich, które odbędą się tegoroczną jesienią. 

20 – 22 września 2019

Międzynarodowe Targi Fryzjerskie i Kosmetyczne Beauty Days 2019

Jedne z największych targów Beauty w tej części Europy. Oprócz spotkania z 550 wystawcami z 25 krajów uczestnicy wydarzenia będą mieli możliwość wzięcia udziału w licznych warsztatach, debatach i wykładach. Na miejscu pojawią się setki znakomitych gości – profesjonalistów z całego świata. W ramach wydarzenia odbędą się:

  • Mistrzostwa Polski Brody i Wąsów 2019;
  • International Barber Battle;
  • Young Beauty Awards by Anagra;
  • Beauty Days Blogger;
  • Vlog Challange dynamiczne vlogowanie;

Więcej informacji: Warszawa - Międzynarodowe Targi Fryzjerskie i Kosmetyczne Beauty Days 2019 PTAK WARSAW EXPO

5 – 7 października 2019

Salon International 2019 London

Największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie w branży fryzjerskiej. Na scenach wystąpią nasi idole i mentorzy z całego świata. Zostaną zaprezentowane nie tylko nowości branży fryzjerskiej. To tam, w tym miejscu, rodzą się trendy, które będą nam towarzyszyć przez kolejne sezony.

Redakcja Fryzjerzy.com ma zaszczyt pełnić rolę oficjalnego patrona medialnego wydarzenia  Salon International 2019 London.

Musicie tam być razem z nami!

Więcej informacji: Salon International 2019 London

5 – 6 października 2019

Gdańsk - URODA 2019 Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie;

Ci, którzy w pierwszy weekend października nie mogą wybrać się do Londynu, w kraju mają równie ciekawą i atrakcyjną alternatywne. W Gdańsku w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO odbędą się największe targi kosmetyczno-fryzjerskie w Północnej Polsce. Ponad 350 stanowisk oraz liczne wydarzenia towarzyszące tj. warsztaty, pokazy i szkolenia, przyciągają z roku na rok coraz więcej uczestników.

Więcej informacji: Gdańsk - URODA 2019 Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie

19 -20 października 2019

Warszawa - Targi fryzjerskie i kosmetyczne HAIR FORUM Poland 2019

Co tu dużo mówić, tę imprezę kojarzy już chyba każdy. Hair Forum to zupełnie wyjątkowy, międzynarodowy event branżowy, który w dwa dni skupia wszystkich profesjonalistów zarówno z naszego kraju, jak i innych zakątków świata.

Setki wystawców oraz bogata gama wydarzeń towarzyszących to nie lada gratka dla każdego, kto pasjonuje się fryzjerstwem. Wykłady, kongresy, konkursy, bitwy, pokazy, warsztaty, szkolenia… dla każdego coś dobrego. Edukacja i wiedza na najwyższym światowym poziomie.

Więcej informacji: Warszawa - Targi fryzjerskie i kosmetyczne HAIR FORUM Poland 2019

Podczas wydarzenia  w Centrum Targowo-Konferencyjne Global EXPO odbędzie się  szkolenie MEN Design, które poprowadzi, wraz z Piotrem Staszewskim, Adam Więcek - naczelny i pomysłodawca serwisu fryzjerzy.com. Informacje oraz bilety na szkolenie znajdziecie w tym miejscu.

23 – 24 listopada 2019

Katowice - HAIR FAIR & BEAUTY FAIR, Festiwal fryzjerski;

Mało Wam? Naszą jesienną klamrę zamyka Festiwal Fryzjerski Hair Fair, czyli impreza z 18 letnią, niezwykle atrakcyjną historią.  Impreza dedykowana jest nie tylko profesjonalistom, ale także osobom, które stawiają pierwsze kroki w branży. To miejsce dla wszystkich, którzy kochają fryzjerstwo.

W programie m.in.:

  • Międzynarodowe Mistrzostwa Fryzjerskie Top City
  • Academy Day – pokazy look&learn przygotowane przez czołowe polskie akademie fryzjerskie
  • Parada Szkół – coroczne pokazy uczniów szkół fryzjerskich
  • Salon Success – branżowa konferencja skierowana dla właścicieli salonów
  • Edukacyjne Sceny Techniczne Edu Stage & Barber Stage

Więcej informacji: Katowice - HAIR FAIR & BEAUTY FAIR, Festiwal fryzjerski

Koniecznie dajcie nam znać, podczas których wydarzeń widzimy się tej jesieni.  Też tak jak my nie możecie się już doczekać??

Najnowsze posty na forum