Sześciu finalistów konkursu International Collection of the Year

Skomentuj jako pierwszy!

Sześciu finalistów konkursu International Collection of the Year

Sześciu utalentowanych międzynarodowych fryzjerów zostało zakwalifikowanych do finału International Collection of the Year podczas HJ's British Hairdressing Awards 2019, sponsorowanego przez Schwarzkopf Professional. Jest to zupełnie nowa kategoria, która jest dostępna dla profesjonalnych stylistów, którzy pracują poza Wielką Brytanią.

Sześciu stylistów z całego świata wybranych do finału konkursu:

Uznanie dla wybranych finalistów pojawiło się po tym, jak ich umiejętności fryzjerskie doceniło ponad stu sędziów branży fryzjerskiej.

Nominowani fryzjerzy, przedstawią kolejne cztery stylizacje w drugiej rundzie , która odbędzie się we wrześniu. Konkurs zakończy się ceremonią wręczenia nagród w listopadzie.

Lewis-Orr, dyrektor wykonawczy HJ's British Hairdressing Awards powiedział: „Zostanie finalistą w kategorii International Collection of the Year podkreśla, jak wyjątkowi są styliści. Ich stylizacje okazały się najlepszymi pracami i słusznie mogę pretendować od miana najlepszego z fryzjerów na świecie. ”

„Wielka Brytania od dawna cieszy się światową renomą, jeśli chodzi o wyznaczanie trendów w branży fryzjerskiej, ale chcieliśmy szukać dalej i wspierać gwiazdy, które mieszkają i tworzą w innych krajach na całym świecie.”

HJ's British Hairdressing Awards, sponsorowany przez Schwarzkopf Professional, odbędzie się 25 listopada 2019 r. W hotelu JW Marriott Grosvenor House, Park Lane, Londyn. Listę wszystkich finalistów Międzynarodowej Kolekcji Roku można znaleźć na stronie :

https://www.hji.co.uk/british-hairdressing-awards/british-hairdressing-awards-2019-finalists/

Więcej informacji na temat nagrody można znaleźć na stronie: https://www.hji.co.uk/british-hairdressing-awards-sponsored-by-schwarzkopf-professional

Najnowsze posty na forum

 • F0rger Avatar o jogo

  Ao escolher o escritório de uma casa de apostas, é necessário avaliar a fiabilidade da empresa....

  Ostatni post przez F0rger

 • F0rger Avatar game

  Free spins (free spins) can be obtained in the club in various promotions, they can be credited to...

  Ostatni post przez F0rger

 • Antonio1212e Avatar Nordic walking

  Hi, I wouldn't say your situation is unique in any way, obviously the casinos are using deceptive...

  Ostatni post przez Antonio1212e