Sześciu finalistów konkursu International Collection of the Year

Skomentuj jako pierwszy!

Sześciu finalistów konkursu International Collection of the Year

Sześciu utalentowanych międzynarodowych fryzjerów zostało zakwalifikowanych do finału International Collection of the Year podczas HJ's British Hairdressing Awards 2019, sponsorowanego przez Schwarzkopf Professional. Jest to zupełnie nowa kategoria, która jest dostępna dla profesjonalnych stylistów, którzy pracują poza Wielką Brytanią.

Sześciu stylistów z całego świata wybranych do finału konkursu:

Uznanie dla wybranych finalistów pojawiło się po tym, jak ich umiejętności fryzjerskie doceniło ponad stu sędziów branży fryzjerskiej.

Nominowani fryzjerzy, przedstawią kolejne cztery stylizacje w drugiej rundzie , która odbędzie się we wrześniu. Konkurs zakończy się ceremonią wręczenia nagród w listopadzie.

Lewis-Orr, dyrektor wykonawczy HJ's British Hairdressing Awards powiedział: „Zostanie finalistą w kategorii International Collection of the Year podkreśla, jak wyjątkowi są styliści. Ich stylizacje okazały się najlepszymi pracami i słusznie mogę pretendować od miana najlepszego z fryzjerów na świecie. ”

„Wielka Brytania od dawna cieszy się światową renomą, jeśli chodzi o wyznaczanie trendów w branży fryzjerskiej, ale chcieliśmy szukać dalej i wspierać gwiazdy, które mieszkają i tworzą w innych krajach na całym świecie.”

HJ's British Hairdressing Awards, sponsorowany przez Schwarzkopf Professional, odbędzie się 25 listopada 2019 r. W hotelu JW Marriott Grosvenor House, Park Lane, Londyn. Listę wszystkich finalistów Międzynarodowej Kolekcji Roku można znaleźć na stronie :

https://www.hji.co.uk/british-hairdressing-awards/british-hairdressing-awards-2019-finalists/

Więcej informacji na temat nagrody można znaleźć na stronie: https://www.hji.co.uk/british-hairdressing-awards-sponsored-by-schwarzkopf-professional

Najnowsze posty na forum

 • Mika125 Avatar Co zrobić

  Potrzebuje porady , mam włosy takie jak na zdjęciu one są farbowane w maju ostatnia koloryzacja...

  Ostatni post przez Mika125

 • martyna094 Avatar nook the origin color

  Dzień dobry, czy wiedzą Państwo gdzie przez internet można zamówić farby Nook the orgin color?...

  Ostatni post przez martyna094

 • Camilladacko1 Avatar Nieudana koloryzacja

  Witam. Potrzebuje porady profesjonalisty, ponieważ na głowie mam istny koszmar. 2 śni temu...

  Ostatni post przez Camilladacko1