Kształć się dzięki pokazom look&learn na Salon International

Skomentuj jako pierwszy!

Kształć się dzięki pokazom look&learn na Salon International

Salon International oferuje wiele okazji do uczenia się i czerpania inspiracji od ekspertów z branży, a nigdzie nie ma takiej możliwości jej pozyskania, bardziej niż na szkoleniach look&learn w trakcie Salon International. Szkolenia z wielkimi ikonami fryzjerstwa, którzy dzielą się swoimi pomysłami, technikami i wskazówkami odbywają się miłym i intymnym otoczeniu. Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności i uczyć się technik od najlepszych, aby móc je potem wykorzystać w swoim salonie, to te szkolenia są właśnie tym, czego potrzebujesz.

Patrick Cameron
- niedziela 6 październik
- godzina: 10:30 - 11:45

Pierwszy na liście szkoleń jest niepowtarzalny Patrick Cameron, którego umiejętności fryzjerskie są legendarne. Znany z przepięknych oraz łatwych upięć włosów, szybkie i łatwe porady Patrick'a dostarczają prawdziwych, odpowiednich i logicznych instrukcji do odtworzenia fryzury w salonie. Podczas tego szkolenia zobaczysz, jakie Patrick proponuje trendy w stylizacji fryzur. Idealne dla fryzjerów, którzy uwielbiają upięcia weselne i okolicznościowe.

Mahogany Hairdressing
- niedziela 6 październik
- godzina: 12:15 - 13:30

Team Mahogany organizuje oraz uczy na szkoleniach pod czas Salon International od ponad 20 lat, a w tym roku powrócą, aby podzielić się swoją kolekcją Wiosna / Lato 2020 i inspirującymi trendami, które zidentyfikowali w tym sezonie.
Szkolenie będzie prowadzone przez międzynarodowego dyrektora kreatywnego Colina Greaneya, dyrektora kreatywnego Wielkiej Brytanii Antony'ego Licatę oraz starszego dyrektora kreatywnego Neila Atkinsona, będzie poświęcone innowacyjnym technikom cięcia i koloryzacji Mahogany. Szkolenie stworzone w celu zainspirowania innych fryzjerów jak i zapewnienia im nowych pomysłów do wykorzystania w salonie.

Trevor Sorbie
- niedziela 6 październik
- godzina: 14:00 - 15:15

Trevor Sorbie Artistic Team od dawna są wylęgarnią talentów, z takimi nazwiskami jak Eugene Souleiman, Angelo Seminara i Sally Brooks. Podczas tego szkolenia będziesz miał okazję zapoznać się z najbardziej kreatywnymi pomysłami team`u, ponieważ prezentują oni fryzury ze swojej nowej kolekcji 2019. Pokażą wszystkie tajniki powstawania kolekcji jak i dostarczą wiele inspiracji, a także zaprezentują jak przekształcić każdą fryzurę aby idealnie wypadła pod czas sesji zdjęciowej.

BaByliss Pro presents Sofie ‘Staygold’ Pok
- niedziela 6 październik
- godzina: 15:45 - 17:00

BaByliss Pro wiodąca mark powraca z kolejnym inspirujący programem, pełna technik opartych na trendach, tak aby wzbudzić zainteresowanie klientów i poprawić usługi fryzjerów. W tym roku ikona fryzjerstwa LA Sofie „StayGold” poprowadzi to ekskluzywne szkolenie. Sofie skupi się na swoich inspiracjach, których szukała na całym świecie. Jej umiejętności fryzjerskie przyniosły jej rzesze niezliczonych fanów na Istagramie bo ma ich ponad 350 000, jak również pomogły jej zdobyć niezliczone nagrody branżowe

Najnowsze posty na forum