Rabat 25% przez cały rok!

Skomentuj jako pierwszy!

Rabat 25% przez cały rok!

W Fale Loki Koki urodzinowe rabaty są dostępne przez cały rok! Korzystaj codziennie z rabatu 25% na sprzęt i akcesoria fryzjerskie. Zobacz, jakie korzyści przygotowaliśmy dla salonów fryzjerskich w ramach współpracy z naszą firmą. Jedna firma, mnóstwo korzyści!

Współpraca z Fale Loki Koki wzniesie Twój salon fryzjerski na wyższy poziom funkcjonowania. Wsparcie sprzedaży usług i rozwoju, wyjątkowe szkolenia, kompleksowa opieka doradcy – to główne obszary, w których pomagamy salonom w codziennej pracy.

Odkryj EKOSYSTEM FRYZJERA ->

Sklepy Fale Loki Koki

Klienci naszych 78 sklepów Fale Loki na co dzień mogą liczyć na pomoc 168 kompetentnych doradców, w tym na bezpłatną dostawę zamówionych produktów. W naszej bogatej ofercie znajduje się ponad 6000 profesjonalnych produktów fryzjerskich, wśród nich kosmetyki topowych marek i sprzęty z najwyższej półki.

Salon Partnerski

Naszym stałym klientom oferujemy atrakcyjne systemy rabatowe i promocje w ramach programów Salon partnerski i Certyfikat Współpracy Partnerskiej.

Dzięki uczestnictwu w tych projektach można zapewnić swojemu salonowi realne oszczędności finansowe (stałe 25% rabatu na akcesoria i sprzęt fryzjerski) i pierwszeństwo w dostępie do indywidualnych, limitowanych ofert.

Pomagamy w takich kwestiach jak obsługa płatności elektronicznych, wyposażenie salonu, czy odsprzedaż kosmetyków na korzystnych warunkach w ramach programu Sklep w Salonie. Wraz z naszymi partnerami biznesowymi przygotowujemy oferty, dzięki którym salony fryzjerskie doposażają się w sprzęty i akcesoria z najwyższej półki w preferencyjnych cenach.

Salon Rekomendowany

Oferujemy udział w programie Salon Rekomendowany, który powstał z myślą o najlepszych salonach fryzjerskich w Polsce, współpracujących z siecią Fale Loki Koki. Certyfikat, jaki zostaje przyznany salonowi potwierdza jakość świadczonych przez niego usług fryzjerskich, rzetelność i profesjonalizm. Program powstał przede wszystkim po to, aby wyróżnić najlepsze salony fryzjerskie, ale również po to aby stworzyć dla klientów Przewodnik, który ułatwi im znalezienie w ich okolicy salonu godnego polecenia.

Zobacz więcej na www.salonrekomendowany.pl

Szkolenia fryzjerskie

Zależy nam na tym, aby nasi klienci wspólnie z nami tworzyli profesjonalne środowisko fryzjerskie poprzez świadczenie usług na najwyższym poziomie, dlatego dajemy im możliwość rozwoju w ramach blisko 1000 szkoleń rocznie organizowanych przez nas i nasze marki. Nasze szkolenia prowadzone są przez najlepszych stylistów zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Aktualnie nasze szkolenia w całej Polsce prowadzi 33 doskonałych instruktorów realizujących zajęcia z technik strzyżeń, koloryzacji czy upięć, a także z obsługi klienta

flk190704Pokazy fryzjerskie

Nasze marki organizują dla swoich klientów liczne pokazy i wydarzenia, dzięki którym są oni na bieżąco z najnowszymi trendami w strzyżeniach i koloryzacjach oraz z nowościami kosmetycznymi. Pozwala im to na stałe poszerzanie umiejętności, aby mogli stawać się mistrzami w swoim fachu. Dzięki stałemu rozwojowi możliwe jest oferowanie klientom nowych usługi i bycie na czasie z trendami, a przez to rozwijanie całego salonu i wzrost sprzedaży usług. Dzielimy się z klientami także naszą wiedzą i doświadczeniem w zakresie prowadzenia biznesu.

Salony partnerskie jeżdżą z klasą

Jednym z najnowszych projektów przygotowanych przez nas dla salonów partnerskich jest specjalna oferta salonu marki BMW – Dynamic Motors w Bydgoszczy i Toruniu. Dzięki ofercie można skorzystać z bardzo atrakcyjnych warunków finansowania zakupu nowego auta marki BMW i zyskać nawet 18807 zł. Dodatkowo nie trzeba martwić się o koszty serwisowania Twojego auta, bo przy zakupie auta klient otrzymuje Pakiet serwisowy na 5 lat lub 100 000 km.

Wszystkie oferty promocyjne są dostępne u Twojego Doradcy Fale Loki Koki, skontaktuj się z nim, aby zostać naszym salonem partnerskim i korzystać z najlepszych warunków współpracy dla Twojego salonu.

Znajdź sklep Fale Loki Koki w Twoim mieście:

mapahttps://falelokikoki.pl/wp-content/uploads/2017/08/mapa-300x237.png 300w" sizes="(max-width: 360px) 100vw, 360px" width="360" height="284">

Najnowsze posty na forum

 • asia76 Avatar Karboksyterapia efekty

  Czy któraś z Was ma jakieś doświadczenie z karboksyterapią na cienie i worki pod oczami ?

  Ostatni post przez asia76

 • Papryk8 Avatar Olaplex

  Czy można dodać Olaplex do dekoloryzatora (nie rozjaśniacza) czy to jakoś wpłynie na działanie...

  Ostatni post przez Papryk8

 • asia76 Avatar Gdzie kupię buty w wiekszych rozmiarach

  Jakieś 20 par W sumie z 3 powinnam rozstać się w najbliższym czasie. I pewnie po okresie...

  Ostatni post przez asia76