Ekskluzywna galeria sztuki fryzjerskiej HJ's Awards na Salon International 2019!

Skomentuj jako pierwszy!

Ekskluzywna galeria sztuki fryzjerskiej HJ's Awards na Salon International 2019!

Salon International to miejsce, w którym można znaleźć pełno inspiracji, a także jedno z najlepszych miejsc do odwiedzenia galerii nagród HJ's Awards, sponsorowanej przez Schwarzkopf Professional.

Na tej prestiżowej wystawie zobaczysz piękne, inspirujące kolekcje wszystkich finalistów konkursu British Hairdressing Awards, a także urzekające prace znanych stylistów nominowanych do British Hairdresser of the Year.

Każdy finalista tworzy piękną kolekcję, prezentując swoje talenty w dziedzinie kroju, koloru i stylizacji. Oprócz regionalnych nagród przyznawanych fryzjerom z całego kraju, istnieją również inne kategorie dla Afro hair, Artistic Team of the Year, Avant Garde, Men’s, Newcomer and Schwarzkopf Professional British Colour Technician Of The Year - co oznacza, że naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie. W tym roku są prezentujemy dwie nowe kategorie - Trend Image of the Year, ujęcie stworzone przez fryzjera w wieku poniżej 30 lat oraz International Collection of the Year, dla osób pracujących poza Wielką Brytanią.

Dyrektor wykonawczy HJ, Jayne Lewis-Orr, mówi: „wystawa The British Hairdressing Awards, sponsorowana przez Schwarzkopf Professional na Salon International, jest jednym z najpopularniejszych miejsc pod czas targów. W wyciszonej przestrzeni Galerii można zobaczyć prace niektórych stylistów - od takich ikon jak Eugene Souleiman oraz zwycięzcę poprzedniego konkursu British Hairdressing Awards Sally Brooks, inspirujące i urzekające pracę tych, którzy znaleźli się na krótkiej liście nowicjuszy. To miejsce pełne niesamowitego fryzjerstwa, która prezentuje talent branży fryzjerskiej. Spacer po galerii jest tak ekscytujący i uwielbiam słuchać ludzi, którzy odwiedzają wystawę. Nie możemy się doczekać, aby zaprezentować finalistów w tym roku i mamy nadzieję, że każdy odwiedzający znajdzie czas, aby zagubić się w tej inspirująca przestrzeń."

Najnowsze posty na forum

 • asia76 Avatar Karboksyterapia efekty

  Czy któraś z Was ma jakieś doświadczenie z karboksyterapią na cienie i worki pod oczami ?

  Ostatni post przez asia76

 • Papryk8 Avatar Olaplex

  Czy można dodać Olaplex do dekoloryzatora (nie rozjaśniacza) czy to jakoś wpłynie na działanie...

  Ostatni post przez Papryk8

 • asia76 Avatar Gdzie kupię buty w wiekszych rozmiarach

  Jakieś 20 par W sumie z 3 powinnam rozstać się w najbliższym czasie. I pewnie po okresie...

  Ostatni post przez asia76