Hairdressers Journal International ogłasza konkurs na międzynarodową kolekcję roku.

Skomentuj jako pierwszy!

Hairdressers Journal International ogłasza konkurs na międzynarodową kolekcję roku.

Brytyjskie fryzjerstwo od dawna uważane jest za jedno z najlepszych na świecie dzięki wielkim ikonom fryzjerstwa, silnym grupom salonów oraz wiodącej na świecie edukacji. Od wczesnych pionierów, takich jak Raymond, Leonard i Vidal Sassoon, po nowsze nazwiska, w tym Trevora Sorbiego, Charlesa Worthingtona i Nicky'ego Clarke'a oraz liderów mody takich jak Sam McKnight, Eugene Souleiman i Zoe Irwin, brytyjski przemysł zawsze był kolebką inspirujących stylistów.

W ostatnich latach konkurs British Hairdressing Awards, sponsorowany przez Schwarzkopf Professional, uznano za najbardziej prestiżową nagrodę, która pomogła w rozwoju kariery wielu brytyjskich stylistów, takich jak Darren Ambrose, Sacha Mascolo-Tarbuck i Sally Brooks.

Teraz istnieje możliwość dla wszystkich stylistów z całego świata, aby ubiegać się o tą nagrodę. Hairdressers Journal International wprowadza nową ekscytującą kategorię International Collection of the Year.

Kategoria International Collection of the Year skierowana jest do wszystkich wykwalifikowanych fryzjerów, którzy pracują poza Wielką Brytanią w środowisku komercyjnym i robią to przez co najmniej trzy lata (z wyłączeniem szkoleń).

Aby zgłosić swoją kandydaturę, fryzjerzy muszą przesłać cztery stylizacje stworzone w ciągu ostatnich 12 miesięcy, odzwierciedlające najnowsze trendy we fryzjerstwie.
Wszystkie zasady oraz regulamin dostępny jest na  stronie www.hji.co.uk/bha

Dyrektor wykonawczy HJ, Jayne Lewis Orr, mówi: „Brytyjskie fryzjerstwo od dawna uważane jest za najlepsze na świecie, a konkurs British Hairdressing Awards, sponsorowany przez Schwarzkopf Professional, zawsze starał się wyszukać najlepsze talenty. Jesteśmy niezwykle podekscytowani tym, że teraz otwieramy konkurs na stylistów z całego świata i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć prace przedstawione przez naszych międzynarodowych kolegów.”

Najnowsze posty na forum