Schwarzkopf Professional ogłasza Salon International Lineup

Skomentuj jako pierwszy!

Schwarzkopf Professional ogłasza Salon International Lineup

Schwarzkopf Professional jako jedna z wiodących marek w branży fryzjerskiej, ma przyjemność przedstawić listę stylistów jacy będą występować pod czas pokazu Salon Live w ramach Salonu International. Pokaz zapowiada się obiecująco dla każdego, od najmodniejszych cięć i kolorów po inspirujące trendy, które można wykorzystać w swoim własnym salonie fryzjerskim.

Team Rainbow Room International Artistic Team jako pierwsi wystąpią na scenie, gdzie zaprezentują swoje umiejętności dyrektorzy artystyczni Suzie McGill i Dylan Brittain, którzy zdobyli cztery tytuły British Hairdressing Awards. Zespół zaprezentuje dynamiczne cięcia, kolory i stylizacje, a także swoje techniki oraz wskazówki, tak aby pokaz na scenie wyglądał jak praca w salonie.

Następnie na scenie będziemy mieli możliwość podziwiać najbardziej znany duet fryzjerski czyli Gary Hooker i Michael Young, którzy szczycą się oszałamiającymi 12 nominacjami dla HJ’s British Hairdressing Awards. Będą dzielić się z nami swoimi znakiem firmowymi czyli wspaniałymi, luksusowymi stylizacjami z chłodnym modnym twistem.

Wreszcie Tyler Johnston i Lesley Jennison - niepowtarzalny duet z Essential Looks - zamkną show swoją wizytówką Inspire UK.

Schwarzkopf Professional będzie miał imponującą obecność na tegorocznych targach, oferując ekscytujące i wciągające stoisko, a także sponsoruje galerię finalistów konkursu British Hairdressing Awards HJ.

Salon Show to najlepsza prezentacja wszystkich produktów Schwarzkopf Professional, łączących inspirujące kreatywne prace z rzeczywistymi trendami i pomysłami, aby odzyskać i wzmocnić biznes salonowy.

Pokaz na żywo Schwarzkopf Professional Salon odbędzie się w Salon International w niedzielę 6 października od 16.15-17.30 w Audytorium ICC w ExCeL London. Wejście na targi jest wliczone w każdy bilet.

Najnowsze posty na forum