British Hairdressing Awards - zgłoszenia już otwarte!

Skomentuj jako pierwszy!

British Hairdressing Awards - zgłoszenia już otwarte!

Brytyjskie Nagrody Fryzjerskie HJ, sponsorowane przez Schwarzkopf Professional, są już otwarte na zgłoszenia uczestników, a wraz z wprowadzeniem dwóch nowych kategorii nigdy nie było lepszego czasu na zgłoszenie.

Teraz, w swoim 34. roku, nagrody są uznawane za najwyższe wyróżnienie w fryzjerstwie, z wygraną pomagającą napędzać karierę każdego fryzjera.

Nawet umieszczenie krótkiej listy nagród stawia Twoje imię na mapie, a praca w mediach społecznościowych HJ dociera do publiczności liczącej ponad 800 000 oddanych zwolenników. Nie wspominając już o tym, co przyciągnęło uwagę w Salon International, gdzie kolekcje od wszystkich finalistów są prezentowane publiczności z Wielkiej Brytanii i zagranicznym gościom w Galerii obowiązkowej wizyty, sponsorowanej przez Schwarzkopf Professional.

W tym roku do wyboru są dwie nowe kategorie, dzięki którym nagrody są dostępne dla większej liczby stylistów. Kategorie International Collection of the Year i Trend Image zostały stworzone, aby przyciągnąć szerszą publiczność, dzięki czemu nagrody stały się prawdziwie globalną szansą.

Nagroda International Collection of the Year jest otwarta dla wszystkich wykwalifikowanych fryzjerów z regularną kolumną klientów, którzy pracują poza Wielką Brytanią w środowisku komercyjnym i robią to przez co najmniej trzy lata (z wyłączeniem szkoleń). Kategoria Trend Image jest dostępna dla niezależnych fryzjerów, osób pracujących na własny rachunek i salonów fryzjerskich w wieku 30 lat lub poniżej, które szkolą się lub kwalifikują - i tylko jeden obraz musi zostać zgłoszony do wprowadzenia.

Oprócz dwóch nowych dodatków otwarte są również kategorie regionalne i specjalistyczne, reprezentujące wszystkie obszary i aspekty brytyjskiego przemysłu fryzjerskiego. Reprezentujące długość i szerokość Wielkiej Brytanii kategorie regionalne to: Wschodni Fryzjer Roku, Londyński Fryzjer Roku, Fryzjer Roku Midlands, Fryzjer Roku Północno-Wschodniego, Fryzjer Roku Północno-Zachodniego, Fryzjer Irlandii Północnej Roku, Szkocki Fryzjer Roku, Południowy Fryzjer Roku oraz Fryzjer Roku Walii i Południowego Zachodu. Specjalistyczne kategorie obejmują różnorodne umiejętności techniczne związane z fryzjerstwem: fryzjer afro roku, zespół artystyczny roku, fryzjer roku awangardowego, fryzjer męski roku, nowicjusz roku i brytyjski kolor Schwarzkopf Professional Technik Roku.

Dyrektor wykonawczy HJ, Jayne Lewis Orr, mówi: „Zawsze szukamy sposobów na rozwinięcie British Hairdressing Awards, sponsorowanych przez Schwarzkopf Professional. Kategorie Trend Image i International Collection of the Year otwierają zasięg nagród dla jeszcze większej liczby osób. Te nowe kategorie umożliwiają dalszy rozwój imprezy i prezentację najlepszych w dziedzinie fryzjerstwa regionalnego i specjalistycznego. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć wszystkie wpisy! ”

Najnowsze posty na forum