ALTERNATIVE HAIR 2019 SHOW przenoszą się do nowego miejsca!

Skomentuj jako pierwszy!

ALTERNATIVE HAIR 2019 SHOW przenoszą się do nowego miejsca!

Tony Rizzo, założyciel Alternative Hair Show, i Janye Lewis-Orr, dyrektor wykonawczy Salon International London, ogłosoli że po raz pierwszy w 37 letniej historii Alternative Hair Show odbędzie się na Salon International, ExCel Londyn. Audytorium ICC może pomieścić 3 800 osób, które dzięki jednemu z najlepszych światowych zespołów artystycznych mogą liczyć na prawdziwie międzynarodowy, inspirujący i rozrywkowy wieczór.

Dyrektor wykonawczy Salon International, Janye Lewis-Orr mówi: „To niesamowite mieć możliwość zorganizowania Alternative Hair na Salon International. Jesteśmy zaszczyceni wspieraniem Tonego Rizo w zwalczaniu białaczki i zdnia sobie sprawy z świetnej pracy, włożonej nie tylko przez personel medyczny, ale również przez wielu ludzi oraz oczywiście przez fryzjerów i sponsorów branżowych, którzy tworzą to wydarzenie każdego roku. Salon International jest sercem fryzjerstwa na całym świecie z wiodącymi markami i najlepszymi kreatywnymi talentami występującymi na scenach.

Alternative Hair Show jest idealnym dodatkiem do tego inspirującego wydarzenia.” Alternative Hair Show jest wspaniałym wydarzeniem ciągle celebrowanym i demonstrującym sztukę światowego fryzjerstwa, hojnie wspieraną przez niezwykłych stylistów, sponsorów i światową prasę.

Tony Rizzo, założyciel Alternative Hair Founder: „Jestem podekscytowany, że wprowadzamy Alternative Hair do Salon International. Jeśli chodzi o lokalizację, ma to sens dla wielu uczestników, którzy chcą odwiedzić Salon International w ciągu dnia i często przebywają w hotelach w okolicy. Dodajemy również globalny aspekt weekendowi z naszymi międzynarodowymi stylistami i dużą liczbą międzynarodowych zgłoszeń w Visionary Award. Nowe miejsce jest inspirujące i ekscytujące dla nas wszystkich".

Od samego początku Alternative Hair zebrało ponad 12 milionów funtów dzięki organizacji charytatywnej Tony i Maggie: Fighting Leukemia, pomagając w wspieraniu wartościowych projektów badawczych i naukowców pracujących nad znalezieniem leku na białaczkę, lekarzy i pielęgniarki leczących pacjentów w szpitalach w Wielkiej Brytanii i za granicą oraz zapewnieniu programów wsparcia dla rodzin dzieci cierpiących na białaczkę. Z biegiem lat, a także dzięki corocznym londyńskim Alternative Hair Show, które odbyło się we Włoszech, Austrii, Rosji, Korei i USA. Istnieją aktualne projekty finansowania z dedykowanymi programami badawczymi odbywającymi się w Great Ormond Street Hospital w Londynie, a także bardzo potrzebne wsparcie ze strony lokalnych organizacji charytatywnych w Etiopii i Kamerunie - gdzie wiedza, leczenie i opieka są daleko w tyle za Wielką Brytanią.

Anthony Mascolo, prezes Alternative Hair Global, mówi: „To naprawdę świetny ruch! Będziemy w centrum wszystkiego, co dzieje się w weekend, ale podniesiemy prestiż Salon International. Jestem podekscytowany nagrodą Visionary Award, którą wprowadziłem do wydarzenia, po raz kolejny włączoną do programu. Stało się to popularnym punktem naszego show jak równbież możliwością do pokazania swojej kreatywności nowym światowym talentom fryzjerskim. Zmiana jest dobra i myślę, że z pewnością będzie to dobry ruch. ”

Alternative Hair Show 2019 odbędzie się w niedzielę 6 października o godzinie 18.30. Dzięki międzynarodowemu składowi stylistów program na wieczór zapowiada się berdzo ekscytująco i8 zapewni publiczności dużo rozrywki i inspiracji.

Zespoły stylistów występujące w tegorocznym programie to:

Anne Veck – Wielka Brytania
Carlo Bay - Włochy
Dmitry Vinokurov – Rosja
HOB – Wielka Brytania
Ken Zhou – China Rudy Mostarda – Włochy
Klaus Peter Ochs – Niemcy
Laszlo Hajas – Węgry
Marc Antoni – Wielka Brytania
Mikel Luzea – Hiszpania
Saco – Wielka Brytania
Sanrizz – Wielka Brytania
Sassoon – Wielka Brytania
Tigi Creative Team – Wielka Brytania
Toni & Guy - Wielka Brytania

Najnowsze posty na forum