Targi TOP HAIR 2019 w Düsseldorfie: to ważne branżowe wydarzenie ponownie odnotowuje rekordową ilość odwiedzających

Skomentuj jako pierwszy!

Targi TOP HAIR 2019 w Düsseldorfie: to ważne branżowe wydarzenie ponownie odnotowuje rekordową ilość odwiedzających

Targi TOP HAIR Düsseldorf 2019 ponownie utwierdziły swoją wiodącą pozycję wśród imprez fryzjerskich w Europie i po raz kolejny odnotowały rekordową ilość odwiedzających. Na 15-te targi TOP HAIR do Düsseldorfu przyjechało ponad 40 000 odwiedzających, których nadrzędnym celem było poznanie najnowszych trendów w branży fryzjerskiej. Na terenie targów w halach 4, 5 i 6 zaprezentowało się ponad 450 wystawców i marek. „Zachwyt wystawców i ogromne zainteresowanie odwiedzających udowodniły, że targi TOP HAIR Düsseldorf są marką samą w sobie i że nikt z branży fryzjerskiej nie może ich pominąć“ – twierdzi nie kryjąc zadowolenia Michael Degen, dyrektor zarządzający targów Messe Düsseldorf. „Ta niepowtarzalna mieszanka targów, eventu, pokazów i bogatego programu scenicznego to jedyne w swoim rodzaju miejsce dla przedstawicieli z tej branży“ – dodaje Michael Degen.

 

Christian Schikora, dyrektor TOP HAIR International GmbH, podsumowuje: „W ubiegłych latach targi TOP HAIR stały się miejscem, którego przedstawiciele branży nie mogli ominąć. Również w roku 2019 sprawdziła się wspólnie wypracowana przez Messe Düsseldorf i TOP HAIR koncepcja. Zarówno wystawcy jak i odwiedzający byli pod ogromnym wrażeniem organizacji i przebiegu targów. Nasz trud włożony w targi się opłacił. Pozytywny wpływ na rozwój targów ma również sama branża. Entuzjazm odwiedzających i wystawców dał się wyczuć na każdym kroku. Chciałbym osobiście za to serdecznie podziękować. Jestem mocno poruszony.“

Dr Rebecca Kandler, redaktor naczelna i dyrektor wydawnicza redakcji TOP HAIR International GmbH, podkreśla znaczenie towarzyszącego targom programu specjalistycznego: „Międzynarodowe pokazy z osobistościami z branży, ciekawe warsztaty i hairstyling at its best to serce targów TOP HAIR. Również w tym roku udało nam się zaprosić na scenę targów gwiazdy naszej branży. Na targach pojawiło się wszystko począwszy od francuskiej elegancji po kalifornijski luz. Tegoroczne targi to upojne święto dla całej branży.“

Odwiedzających targi zachwyciły działania 1700 osób zaangażowanych w ich realizację. Każda z 15 godzin trwania targów przyniosła coś nowego. Odwiedzający mogli wybierać pomiędzy 180 punktami programu, wśród których znalazło się 14 międzynarodowych pokazów, 96 warsztatów czy 27 wykładów w ramach Fabryki Fryzur. Program czterech scen warsztatowych poświęcony był nabyciu umiejętności i praktycznej wiedzy jakże niezbędnych w codziennej pracy salonu fryzjerskiego. Fabryka Fryzur na targach TOP HAIR koncentrowała się na najistotniejszej kwestii, jaką jest cięcie włosów. Trendy, techniki, produkty i oferty specjalne w obszarze barberingu zaprezentowane zostały w tzw. Barbers' Corner. Udział w targach to także opłacalne przedsięwzięcie z biznesowego punktu widzenia. Podczas kongresu znani wykładowcy przekazywali właścicielom salonów fryzjerskich i ich ambitnym pracownikom informacje i wiedzę na temat marketingu, marketingu w salonie, rozwiązywania konfliktów, kształtowania osobowości czy pracy zespołowej.

Po raz kolejny targi TOP HAIR Düsseldorf wykazały się kreatywnością i bogatym programem, którego tradycyjnie głównym punktem było wielkie show w sobotni wieczór. Firma L´Oréal Professionnel ze specjalistami z Haute Coiffure Francaise z okazji swoich 110 urodzin zaprezentowała program „Frenchness – styl i elegancja". Inne wydarzenia targów z udziałem międzynarodowych zespołów światowej klasy były niepowtarzalne i w tej formie do obejrzenia tylko w Düsseldorfie. Patrick Cameron, Pulp Riot, American Crew All Stars z pokazem „25 years Mens Grooming Show", CHI E MOTION zaprezentowane przez Farouk & Gieseke, "Decades“ 100 lat wyboru – podróż w czasie“, Schwarzkopf Professional Artists United, Wella Professionals Creative Team VS SEB Man Experts, Pompöös Hair by gfh & Harald Glööckler, pokaz z okazji 110 urodzin L’Oréal Professionnel, A.S.P Affinage Salon Professional oraz Evo: Tour of Beauty – mieszanka ta trafiła w gusta zachwyconej publiczności.

Kolejne targi TOP HAIR odbędą się w sobotę i niedzielę 7 i 8 marca 2020 roku. Równolegle do nich odbędą się targi BEAUTY DÜSSELDORF (6 – 8 marca) oraz pokaz make-up artist design (7 i 8 marca).

Aktualne informacje na temat targów TOP HAIR znajdą Państwo na stronie internetowej www.top-hair-international.de oraz www.facebook.de/tophairDieMesse.

Frank Brormann

„Targi TOP HAIR są dla mnie numerem 1 w Niemczech – wysoka jakość, najlepsi wystawcy i świetna publiczność!“

Matthias Dandois, Ambasador SEB MAN, wielokrotny mistrz świata w jeździe na BMX z Francji

„Szczerze mówiąc jestem pod ogromnym wrażeniem targów. Nigdy wcześniej nie uczestniczyłem w tego typu targach, a moja wiedza branżowa jest mocno ograniczona. Tu jest zupełnie inaczej, niż w moim świecie… Jednak  udział w targach sprawił mi wiele radości i był dla mnie inspirujący.“

Cenk Yesil alias CENKINZ, ekspert CHI

„Najważniejszy dla mnie w tym roku jest występ na scenie podczas TOP Hair. To coś szczególnego.“

Patrick Cameron

„Targi TOP HAIR to definitywnie jedne z najlepszych targów w Europie. Na scenach i podczas warsztatów otrzymujemy możliwości doskonalenia zawodowego, a na scenie głównej atrakcja wprost goni atrakcję. Targi TOP HAIR w Düsseldorfie to po prostu „the place to be!“.

Martina Acht

„Już od lat jestem zakochana w targach TOP HAIR. Ważne dla mnie jest to, abyśmy my – fryzjerzy – wymieniali się doświadczeniem i mieli wspólną platformę komunikacji. Długo czekałam na to, by stać na tej oszałamiającej scenie w charakterze uczestnika. Moim marzeniem było zawsze to, by pracować przed tak dużą publicznością  i pokazać, co potrafię!“

Najnowsze posty na forum