Fryzjerzy.com partnerem medialnym Salon International 2019 London

Skomentuj jako pierwszy!

Fryzjerzy.com partnerem medialnym Salon International 2019 London

Serwis fryzjerzy.com został oficjalnym partnerem medialnym londyńskich targów SALON INTERNATIONAL 2019. To najważniejsze wydarzenie w branży fryzjerskiej na całym świecie! Jesteśmy niezwykle dumni i już odliczamy dni do października!

Uzyskanie statusu partnera medialnego to ogromny zaszczyt. Taki honor nie przypada każdemu. Jesteśmy jedynym polskim, branżowym serwisem internetowym, który został dostrzeżony przez organizatorów wydarzenia. Nasza wieloletnia praca została doceniona. Bardzo nas to cieszy!

Prestiżowe targi Salon International 2019 odbędą się 5-7 października w Londyńskim Centrum Wystawienniczym (ExCeL).

Podczas wydarzenia zaprezentuje się ponad 400 marek. Wystąpią największe gwiazdy światowego fryzjerstwa. Jak co roku, odbędą się najważniejsze premiery topowych produktów. Setki prezentacji i wystąpień, godziny warsztatów i seminariów. To wszystko w jednym miejscu, w jednym czasie. Wśród najznakomitszych gości. Już nie możemy się doczekać!

Bilety na targi można kupić w tym miejscu: www.theticketfactory.com

Jeśli nie możecie odwiedzić Londynu, koniecznie śledźcie naszą krajową relację. Zarówno tu w serwisie, jak i w social mediach, będziemy na bieżąco informować Was o wszystkich nowinach związanych z Salon International 2019.

Jeśli chcecie usłyszeć o ekscytujących zapowiedziach i nowościach jako jedni z pierwszych, koniecznie dołączcie do naszego wydarzenia na Facebooku.

Bądźcie z nami i bądźcie na bieżąco. Zaczynamy wielkie odliczanie do najważniejszego fryzjerskiego święta na świecie. Salon International 2019 – już wkrótce!

Najnowsze posty na forum

 • asia76 Avatar Dobre przepisy na drób

  Ja szukam głównie przez internet, na stronach kulinarnych. Zerknij sobie na przyklad na serwis...

  Ostatni post przez asia76

 • asia76 Avatar Jak pokonac cellulit

  Wlasnie odkrylam najlepszy sposob na schudniecie- trzeba sie zakochac ;) :D Sasiadka powiedziala...

  Ostatni post przez asia76

 • maxsisco Avatar Casting do programu !!!

  Dzień dobry Wszystkim. Zapraszam do wzięcia udziału w programie telewizyjnym. Link do castingu:...

  Ostatni post przez maxsisco