Gra w kolory z artego alter hair 2019.

Skomentuj jako pierwszy!

Gra w kolory z artego alter hair 2019.

Pamiętacie o konkursie artego alter hair 2019 – kolory świata? Aby wziąć w nim udział wystarczy przygotować stylizację, która wpisuje się w kolorowy temat konkursu. Zrób zdjęcia i prześlij na adres naszej redakcji. Wśród zwycięzców wylosujemy atrakcyjne nagrody, m.in. kosmetyki artego oraz bilety wstępu na ogólnopolską galę Artego Prestige Night 2019.

Pozwól sobie na kolorowy zawrót głowy!

W zabawie liczy się Wasza kreatywność. Nie musisz kierować się znanymi i popularnymi schematami. Stwórz stylizacje, które będą wyrażać Ciebie. Nie bój się intensywnych kolorów i oryginalnych połączeń. Twoja modelka na pewno doceni Twoją fantazję ?

Trendy w koloryzacji – wiosna 2019

Wiesz jakie kolory obecnie podbijają salony fryzjerskie na całym świecie? Wymienimy trzy inspiracje, jednak pamiętaj, że konkurs rządzi się własnymi prawami. Światowe trendy nie zawsze muszą odpowiadać temu, co siedzi w naszej wyobraźni. Liczymy na waszą kreatywność!

  • Marchewkowa rudość – kolor promowany głównie przez francuski dom mody Dior, pięknie podkreśla eleganckie stylizacje. Dobrze sprawdza się również w zestawieniu ze stylem boho, który będzie królował podczas letnich upałów.
  • Balonowy róż – kolor podbił wybiegi największych projektantów high fashion. Kochają go influencerki, kochają gwiazdy i top modelki. Jeśli chcemy naszej fryzurze dodać trochę pazura, róż to całkiem niezły pomysł na nadchodzą wiosnę.
  • Brzoskwiniowy blond – ten kolor od jakiegoś czasu podbija Instagram i wszelkie inne media społecznościowe. Obok tej propozycji po prostu nie da się przejść obojętnie. Jeśli nie wiecie o co nam chodzi koniecznie zajrzyjcie do tego wpisu: Koloryzacja 2019 – poznaj kolory, o które będą prosić Cię Klienci.

Trzymamy kciuki za Wasze kreacje! Zgłoszenia przyjmujemy do 20 marca!

Najnowsze posty na forum