Salon partnerski 2019 – skorzystaj z dodatkowych korzyści!

Skomentuj jako pierwszy!

Salon partnerski 2019 – skorzystaj z dodatkowych korzyści!

Będąc partnerem jednej z naszych marek możesz zyskać jeszcze więcej. W ramach współpracy chcemy zaproponować Ci wyjątkową ofertę, która kompleksowo zaspokoi wszystkie potrzeby Twojego salonu.

Program Salon Partnerski 2019 to między innymi 25% rabatu na najlepszej jakości sprzęt fryzjerski, profesjonalne akcesoria oraz meble do Twojego salonu.

To oczywiście nie wszystko! Dzięki współpracy partnerskiej zyskasz dostęp do poszerzonej oferty rynkowej. Na stałe będziesz mógł korzystać z atrakcyjnych rabatów cenowych oraz opieki najlepszych doradców.

Dołącz do elitarnego grona naszych partnerów i podpisz certyfikat współpracy.

Więcej szczegółów znajdziesz w liście intencyjnym na temat oferty Salon Partnerski 2019:

Drodzy Przyjaciele!

Od wielu lat tworzycie grono najważniejszych partnerów naszej sieci.

W ramach podziękowania chcieliśmy stworzyć dla Was coś specjalnego. Dać od siebie więcej, tak aby kompleksowo wesprzeć Wasze działania. 

Tak powstał program Salonów Partnerskich.

Chcemy w jak największym stopniu ułatwić Wam codzienną obsługę salonu. Oferujemy nie tylko atrakcyjne zniżki, ale także wsparcie merytoryczne pod kątem marketingu, organizacji szkoleń, czy codziennego funkcjonowania w branży.

Zależy nam na budowaniu partnerskich relacji, które zapewniają wspólne bezpieczeństwo we współpracy.

Jako Salony Partnerskie już dziś macie możliwość korzystania z atrakcyjnych warunków zakupowych. Wiemy, że jest to dla Was ważne. Dlatego pragniemy dać Wam jeszcze więcej.

Chcemy aby współpraca z naszą siecią, była dla Was najlepszym doświadczeniem zawodowym.

Właśnie dlatego, przygotowaliśmy specjalny rabat 25% na wybrane narzędzia fryzjerskie, jednorazowe akcesoria, szczotki, a nawet meble do Twojego salonu! *

Cieszymy się, że możemy być partnerami w codziennej pracy. Chcemy, aby nasza relacja rosła w siłę, a wzajemne zaufanie miało bezpośredni wpływ na rozwój branży fryzjerskiej w naszym kraju.

Nie czekaj i skorzystaj z oferty!

*Poznaj szczegóły u Doradców Fale Loki Koki!

Salon partnerski 2019 – zdobądź dodatkowe korzyści!

Najnowsze posty na forum