76. rozdanie Złotych Globów

Skomentuj jako pierwszy!

Opis: Rosamund Pike podczas 76. rozdania Złotych Globów, 6 stycznia 2019, Los Angeles Włosy: Stylista gwiazd związany z Moroccanoil – Bryce Scarlett Opis: Rosamund Pike podczas 76. rozdania Złotych Globów, 6 stycznia 2019, Los Angeles Włosy: Stylista gwiazd związany z Moroccanoil – Bryce Scarlett Fot. Kevork Djansezian

Rosamund Pike nominowana w kategorii Najlepsza Aktorka w Filmie Dramatycznym za rolę w filmie „A Private War” uczesana została przez fryzjera gwiazd związanego z Moroccanoil – Bryce’a Scarletta.

 

Aktorka Rosamund Pike zachwyciła na czerwonym dywanie w czasie 76. rozdania Złotych Globów gładką i współczesną fryzurą wykreowaną przez stylistę gwiazd związanego z Moroccanoil – Bryce’a Scarletta. Skąd Bryce czerpał inspirację? „Fryzura była zainspirowana czarno-srebrną sukienką Givenchy zrobioną na zamówienie. Sukienka była nowoczesna i bardzo plastyczna. Chcieliśmy mieć pewność, że przygładzone włosy Rosamund będą z nią idealnie współgrały”.

Aby odtworzyć look przygotowany przez Bryce’a Scarletta dla Moroccanoil, prześledź krok po kroku.

Look krok po kroku:
• Na wilgotne włosy nałóż niewielką ilość Kuracji Light Moroccanoil, by zapewnić dobry fundament dla dalszej stylizacji.
• Następnie u nasady włosów nałóż Moroccanoil Piankę Zwiększającą Objętość, a na końcówki Moroccanoil Koncentrat Do Włosów Suszonych Suszarką, by suszenie z pomocą szczotki było gładkie i śliskie.
• Stwórz przedziałek na środku i wygładź włosy do tyłu, tworząc niskiego kucyka. Zabezpiecz fryzurę, używając Moroccanoil Mocnego Sprayu Do Włosów Z Efektem Nabłyszczenia.
• Spryskaj pozostałą długość kucyka Moroccanoil Mocnym Sprayem Do Włosów Z Efektem Nabłyszczenia i przeczesz włosy. Następnie uformuj mały, ciasny, niski kok.
• Na zakończenie spryskaj całe włosy Moroccanoil Nabłyszczaczem, by przypieczętować look i nadać mu połysku.

Najnowsze posty na forum