PECTUS. X artego

Skomentuj jako pierwszy!

PECTUS. X artego

Podkreśl swój STYL
Stylizacja włosów u panów nie musi być nudna. Wystarczy dobry fryzjer, idealne cięcie, a potem odpowiednia stylizacja, aby uzyskać zaskakujący efekt. Eleganckie fryzury męskie to nie tylko klasyczny styl i mocno zaczesane włosy do tyłu z dużą ilością brylantyny, które królowały na głowach naszych ojców oraz dziadków. Dzisiaj klasyka nabiera zupełnie nowego znaczenia, co na co dzień udowadnia zespół  PECTUS.

 

PECTUS to żywa reklama siły rodziny. Zespół składający się z czterech rodzonych braci. Szczepanikowie: Tomek, Marek Mateusz i Maciek, występujący na jednej scenie to cztery wulkany energii, cztery strony wrażliwości, a przy okazji czterech przystojnych mężczyzn. Już od ponad dekady na polskiej scenie muzycznej - zrywają publiczność z krzeseł, zdobywając przy okazji kolejne muzyczne nagrody, występując na festiwalach i ciągle koncertując. To twórcy takich przebojów jak „Barcelona”, „Jeden Moment” czy „To co chciałbym Ci dać”. Ciągle aktywni i niezwykle twórczy. Ulubieńcy publiczności, którzy zawsze wyglądają modnie i stylowo.

Pectus i artego połączyła linia do stylizacji włosów TOUCH. To kosmetyki, które nadadzą każdej fryzurze styl i odpowiednie utrwalenie. TOUCH to nowoczesna stylizacja, która idealnie sprawdzi się na eleganckie wyjścia, na scenę lub co dzień.

W tym roku artego zadbało o włosy zespołu PECTUS oraz jest głównym sponsorem najnowszej ich płyty: Akustycznie PECTUS. Korzystając z okazji, że linia TOUCH rozszerzyła się o 3 nowe kosmetyki, razem z PECTUS stworzyliśmy męską kolekcję fryzur, która podkreśla ich elegancję i styl.

PECTUS. X artego

Fryzury: Wojciech Zieliński
Fotograf: Weronika Kosińska
Stylizacje: Kamila Picz

Zespół PECTUS: Tomasz Szczepanik (kompozytor/autor tekstów/wokal/lider zespołu), Marek Szczepanik (perkusja/śpiew), Mateusz Szczepanik (bas/śpiew), Maciej Szczepanik (gitara/śpiew).

Najnowsze posty na forum