Hair Forum 2018 | Włosowy zawrót głowy!

Skomentuj jako pierwszy!

Hair Forum 2018 | Włosowy zawrót głowy!

Piąta edycja Targów Hair Forum 2018 będzie jeszcze bardziej inspirująca! Wszystkich profesjonalistów i pasjonatów fryzjerstwa zapraszamy na dwa dni wypełnione wiedzą, emocjami i pięknem! Spotkajmy się już w ten weekend 20-21 października 2018 roku w Centrum Targowo-Kongresowym przy ul. Marsa 56c w Warszawie!

Scena Główna!

Wiadomo już, że Scena Główna znów stanie się miejscem, w którym spotkają się ze sobą fryzjerstwo, sztuki plastyczne, moda, make-up i technologie. To tu największe sławy z kraju i zagranicy będą olśniewać widzów feerią barw i magią oryginalnych fryzur, a pokazy zostaną zaprezentowane w niespotykanej oprawie audiowizualnej. 

PROGRAM (link do: https://www.hair-forum.com.pl/odwiedzajacy/scena-glowna/  )

Scena Kongresowa

Poza ekscytującymi pokazami, Targi Hair Forum 2018 zaoferują także wiele możliwości do zdobycia wiedzy i wymiany doświadczeń.  Wszystkich, którzy chcą udoskonalić swoje rzemiosło i poznać najnowsze techniki strzyżenia, koloryzacji i stylizacji, zapraszamy na Scenę Kongresową, gdzie przez cały weekend znani i cenieni wykładowcy będą dzielić się swoim wieloletnim doświadczeniem i udzielą wielu cennych wskazówek.

PROGRAM (link do: https://www.hair-forum.com.pl/odwiedzajacy/scena-kongresowa/ )

6 wykładów Look & Learn

Nie zabraknie też praktyki – bogaty program szkoleniowy Look & Learn stworzony we współpracy ze znanymi akademiami fryzjerskimi, który rok temu cieszył się ogromną popularnością, również w 2018 roku znalazł się na liście atrakcji i to z rozszerzoną liczbą wykładów. Swoją wiedzę przekażą: Pivot Point, Adam Szulc, Gnatyshyn Academy, Keen Made In Germany, Revlon Professional, Edukacja Fryzjerska YES & Schwarzkopf

PROGRAM (link do: https://www.hair-forum.com.pl/odwiedzajacy/look-learn/  )

Barber’s Corner (NOWOŚĆ!)

W tym roku po raz pierwszy na targach Hair Forum zagości specjalna scena z pokazami barberskimi -Barber's Corner!  Przez całą sobotę i niedzielę mistrzowie w swoim fachu będą dzielić się z Wami swoją wiedzą podczas 40-minutowych pokazów sztuki barberskiej. 

PROGRAM (link do: https://www.hair-forum.com.pl/odwiedzajacy/barbers-corner/ )

Dla ucznia i nauczyciela

Misją Targów Hair Forum, poza prezentacją najnowszych trendów sztuki fryzjerskiej i niezapomnianym show z udziałem fryzjerskich gwiazd, jest także edukacja. Istotnym punktem programu są propozycje szkoleniowe nie tylko dla profesjonalistów, ale również skierowane do młodego pokolenia fryzjerów i ich nauczycieli. W tym celu przygotowano specjalne strefy: Strefę Ucznia, gdzie adepci sztuki fryzjerskiej mogą kształcić się pod okiem najlepszych szkoleniowców, oraz Strefę Nauczyciela, w której czekać będą najnowsze zagadnienia szkoleniowe i innowacyjne programy edukacyjne. 

PROGRAM Strefy Ucznia https://www.hair-forum.com.pl/odwiedzajacy/strefa-ucznia/

PROFRAM Strefy Nauczyciela https://www.hair-forum.com.pl/odwiedzajacy/strefa-nauczyciela/

Poznamy najlepszych fryzjerów!

Nic jednak nie wzbudza takich emocji jak mistrzostwa! Nieodłącznym elementem Targów Hair Forum 2018 będą także w nadchodzącej edycji liczne konkurencje mistrzowskie dla profesjonalistów oraz specjalny konkurs dla uczniów szkół fryzjerskich. Znakomite Jury wyłoni zwycięzców – najlepsi otrzymają staże w prestiżowych salonach fryzjerskich w Polsce, m.in. u Leszka Czajki.

Przyjdź i zobacz uczestników przy pracy!

20.10.2018 –  YOUNG TALENT CUP – Ogólnopolski Konkurs dla Uczniów Sztuki Fryzjerskiej

20.10.2018 –  Barber’s Battle – Ogólnopolskie Mistrzostwa w Strzyżeniu Męskim

21.10.2018 - HAIR MASTER CUP – Ogólnopolskie Mistrzostwa Artystów Fryzjerstwa

https://www.hair-forum.com.pl/odwiedzajacy/mistrzostwa/

Godziny otwarcia

  • 20.10.2017 | SOBOTA | 10.00 - 18.00
  • 21.10.2017 | NIEDZIELA | 10.00 - 17.00

KASY BILETOWE W WEEKEND TARGOWY BĘDĄ CZYNNE OD GODZINY 9.00.

BILETY

Zapraszamy w weekend targowy do kas.

Ceny biletów: http://www.hair-forum.com.pl/odwiedzajacy/bilety/

Hair Forum 2018

20-21 października 2018

Miejsce: Centrum Targowo-Kongresowe, ul. Marsa 56c, Warszawa

www.hair-forum.com.pl

 

Najnowsze posty na forum