Academy Day. Na co najbardziej czekają widzowie?

Skomentuj jako pierwszy!

Academy Day. Na co najbardziej czekają widzowie?

Fryzjerskie święto zbliża się wielkimi krokami. Do Academy Day pozostało już tylko kilkanaście dni. Odliczamy i z tego co wiemy, wielu z Was także nie może się już doczekać. Dostajemy masę wiadomości na temat wydarzenia. Zainteresowanie przerosło nasze oczekiwania, co oczywiście bardzo nas cieszy. Mamy nadzieję, że to początek czegoś nowego, a Academy Day na stałe zapisze się w kalendarzu fryzjerskich wydarzeń.

Co przygotują edukatorzy?

Podpytywaliśmy już naszych artystów, co planują przygotować na swój występ. Krótką relację na ten temat, znajdziecie w poprzednich artykułach: Academy Day. Upięcia, koloryzacje, nowinki. Co zaprezentują Akademie Fryzjerskie z całego kraju?

Oczekiwania widzów.

Skoro mamy plany, warto zmierzyć się również z oczekiwaniami widzów. W związku z tym, że branża pędzi do przodu z prędkością światła, a dostęp do profesjonalnych szkoleń jest coraz łatwiejszy, zdajemy sobie sprawę, że wymagania macie spore. Jest to dla nas dodatkowa motywacja!

Warto dzielić się opinią.

Zapytaliśmy kilku naszych czytelników, co chcieliby zobaczyć na scenie podczas eventu. Na co czekają? Na czym im zależy oraz z jaką wiedzą chcą wyjść z wydarzenia Academy Day?

Oczywiście, jeżeli macie na ten temat własne przemyślenia i propozycje, koniecznie dajcie znać w komentarzach. Nasi artyści na pewno z przyjemnością poznają Wasze propozycje. W końcu Academy Day jest przede wszystkim dla Was.

Na co najbardziej czekają widzowie?

Kasia (Opole): Na początek wielkie dzięki za taki format wydarzenia. Kilka Akademii w jednym miejscu to naprawdę świetny pomysł na poznanie oferty edukacyjnej z całego kraju.
Najbardziej czekam na szkolenia związane z upięciami włosów. Z tego co czytałam, m.in. Damian Duda planuje zaprezentować kilka rozwiązań dla nowoczesnych i lekkich uczesań. Sezon ślubny trwa w najlepsze, a klientki nie chcą słyszeć o klasycznych kokach. Ma być zwiewnie, często w stylu artystycznego nieładu. Takie formy nie są najłatwiejsze. Nie mogę się już doczekać nowych informacji na ten temat.

Tomek (Pyskowice): Stawiam na barbering. Świetnie, że także dla tej dziedziny znajdzie się trochę miejsca. Zarówno męskie strzyżenia, jak i techniki cięcia i stylizacji brody są mi obecnie najbliższe. Mam nadzieję, że Akademie pokażą coś, co będę mógł wykorzystać później w swoim salonie.

Honorata (Gliwice): Jako osoba, która dopiero stawia pierwsze kroki w branży, czekam na ofertę poszczególnych Akademii. Chcę porównać metody szkoleń, sposoby przekazywania wiedzy i wybrać to, co będzie mi najbliższe.

Najnowsze posty na forum