Academy Day. Najlepsze Akademie Fryzjerskie w Polsce w jednym miejscu. Będą konkurować, czy współpracować?

Skomentuj jako pierwszy!

Academy Day. Najlepsze Akademie Fryzjerskie w Polsce w jednym miejscu. Będą konkurować, czy współpracować?

Najlepsze Akademie Fryzjerskie w jednym miejscu. Już 1 września, podczas Festiwalu Hair Fair 2018, widzowie będą mieli okazję poznać zakres polskiej edukacji fryzjerskiej. Wybitni i utalentowani edukatorzy, podczas krótkich pokazów, zaprezentują przekrój swoich możliwości.

Każdy reprezentuje inny styl przekazywania wiedzy, ma inne upodobania i stosuje odmienne techniki. Tym razem, w trakcie jednego dnia, widzowie będą mieli wgląd do wszystkich informacji jednocześnie. Wystarczy zarezerwować sobie jeden dzień i kupić bilet do Katowic. Taka okazja, w takim zestawieniu, może już się więcej nie powtórzyć. Zatem nie ma na co czekać. Musicie być razem z nami.
Informacje na temat rezerwacji biletów możecie znaleźć w tym miejscu.

Tymczasem, aby podkręcić atmosferę jeszcze mocniej, zapraszamy na krótką relację z wywiadów, które mieliśmy okazję przeprowadzić z naszymi gwiazdami.

Będą konkurować, czy współpracować?

Jak myślicie, czy na scenie zobaczymy rywalizację pomiędzy poszczególnymi Akademiami? Czy raczej każdy będzie stawiał na współpracę?
Z informacji, które udało nam się zebrać, wynika jasno - podczas Academy Day nie będzie miejsca na konkurowanie i rywalizację. Uczestnicy wypowiedzieli się na ten temat bardzo zgodnie.
Większość z edukatorów zna pozostałych występujących. Wszyscy zdają sobie sprawę z ogromnej różnorodności, jaką reprezentują poszczególne Akademie. Zamiast konkurować, artyści zamierzają współpracować, aby wzajemnie się uzupełniać.

Przekrój możliwości

Piotr Staszewski - „Nie jesteśmy konkurencją. Każdy, gdy robi swoje, na czym się zna, najlepiej jak potrafi, zawsze będzie miał klientów. Z konkurencją lepiej dobrze żyć, bo konkurencja może nam tak naprawdę pomóc i bardzo nas motywuje do tego, aby się rozwijać”.
Academy Day to dla Piotra „początek czegoś bardzo fajnego, co może łączyć Akademie […] Fryzjerstwo damskie będzie połączone z męskim, będzie barbering, czyli cały przekrój edukacji w Polsce”.
Potwierdzamy - Acadamy Day to pierwsza taka okazja, aby zestawić kilku trenerów i edukatorów razem na jednej scenie. Widzowie mogą sprawdzić co dzieje się w tym zakresie na naszym rodzimym rynku. Dzięki informacjom podanym w pigułce wybór odpowiednich szkoleń będzie dużo łatwiejszy.

Różne specjalizacje

Damian Duda - „Każdy się w czymś specjalizuje. Do konkurowania mamy konkursy fryzjerskie. Natomiast każda Akademia, każdy fachowiec, trener jest inny. Jednemu będzie się bardziej podobać to szkolenie, drugiemu inne. Na pewno poziom Akademii i wiedzy na temat prowadzenia szkoły może się różni”.

Nowy format, który stworzy nową jakość

Anna Zenkovska - „Każdy ma swój gust, każdy ma swoje podejście. Dzięki temu może wyjść z tego coś fajnego, coś większego”.
Jako organizatorzy wydarzenia Academy Day także mamy taką nadzieję. W pełni zgadzamy się z uczestnikami i bardzo cieszy nas tak pozytywny odbiór idei wydarzenia.

Odliczamy dni do 1 września. Serdecznie zapraszamy wszystkich, bez względu na specjalizację i upodobania. Zapewniamy, każdy znajdzie na scenie coś tylko dla siebie.

Najnowsze posty na forum