Academy Day. Upięcia, koloryzacje, nowinki. Co zaprezentują Akademie Fryzjerskie z całego kraju?

Skomentuj jako pierwszy!

Academy Day. Upięcia, koloryzacje, nowinki. Co zaprezentują Akademie Fryzjerskie z całego kraju?

Podczas Hair Fair Festiwal na scenie Show&Artist wystąpi siedem wiodących Akademii Fryzjerskich za całego kraju. Każda z nich posiada własny, charakterystyczny styl i specjalizuje się w odmiennych dziedzinach zawodu. Na scenie będziemy mieli okazję poznać mentorów z różnych specjalizacji. Poczynając od koloryzacji, strzyżenia, idąc przez barbering i kończąc na fantazyjnych upięciach. Każdy z widzów znajdzie tu coś dla siebie.

Będą niespodzianki!
Podczas przygotowań do eventów, mieliśmy okazję podpytać nasze gwiazdy, co planują zaprezentować w trakcie wydarzenia. Jak się spodziewaliśmy, nie było łatwo wyciągnąć od nich wielu informacji. Większość Akademii szykuje na ten dzień specjalny pokaz, który ma być niespodzianką dla wszystkich widzów.

Każdy chce zaprezentować się jak najlepiej i przedstawić zakres swoich umiejętności w atrakcyjny dla widzów sposób. Jedno jest pewne. Szykuje się niezła zabawa, wypełniona pasją i profesjonalną wiedzą.

Kto uchylił rąbek tajemnicy?
Tylko dwójka z zaproszonych gości zdradziła nam nieco więcej na temat planowanego warsztatu. Zarówno Kreator Acadamy, jak i Damian Duda rozpalili naszą wyobraźnię do czerwoności. Poprzeczka będzie zawieszona bardzo wysoko.

Akademia „w pigułce”
Rozmawiając z Kreator Academy, czyli Beatą Bromboszcz, Ireneuszem Harbuz oraz Lucjanem Szajbel dowiedzieliśmy się, że więcej uwagi planują poświęcić upięciom i fantazyjnym uczesaniom. Pokaz ma mieć formę skondensowanej wiedzy „w pigułce” na temat tego, co oferuje Akademia. Zobaczymy cały przekrój możliwości edukatorów. Będą zarówno upięcia, damskie i męskie strzyżenia, jak i nuta barberingu od Lucjana. Podsumowując - dla każdego coś dobrego, z naciskiem na fryzjerstwo użytkowe.

Nowoczesne, zwiewne upięcia
Damian Duda podczas wywiadu, zdradził naszej redakcji, że planuje pokaz nawiązujący do lekkich, zwiewnych, nowoczesnych fryzur, obecnie najmodniejszych wśród klientek salonów wysokiej klasy. Wiele Pań poszukuje tego typu rozwiązań, a na rynku mamy w tym zakresie spore braki. Mimo pozorów naturalny nieład należy do jednej z trudniejszych form, które niełatwo odtworzyć. Damian zdradzi kilka sekretów i pokaże jak działać, aby klientka zawsze była zadowolona (tak, naprawdę jest to możliwe;-)).

Dajcie znać w komentarzach co chcielibyście zobaczyć podczas Acadamy Day. Nasi artyści na pewno z przyjemnością zapoznają się z Waszymi prośbami, co więcej jesteśmy przekonani, że postarają się na nie odpowiedzieć.

 

Najnowsze posty na forum