Academy Day. Dlaczego warto być z nami?

Skomentuj jako pierwszy!

Academy Day. Dlaczego warto być z nami?

Academy Day to niezwykłe spotkanie wiodących Akademii Fryzjerskich z całego kraju. Podczas Festiwalu Hair Fair 2018 w Katowicach na jednej scenie staną najlepsi polscy edukatorzy. Mistrzowie rzemiosła. Artyści i kreatorzy. Ludzie z pasją i ogromną miłością do fryzjerstwa. Ci, którzy osiągnęli sukces i chcą przekazywać go dalej. Takie spotkania nie zdarzają się często!

Jeżeli interesujecie się fryzjerstwem, jesteście stylistami, barberami, wizażystami lub po prostu pasjonuje Was branża beauty – Academy Day to miejsce dla Was. Czujemy, że I edycja to dopiero początek. Wyjątkowa inauguracja wielkiego fryzjerskiego święta, do którego będziemy wracać cyklicznie, każdego kolejnego roku.

Mistrzowie fryzjerstwa na jednej scenie
Event to jedyna okazja, aby w jednym miejscu i w jednym czasie spotkać największych mistrzów fryzjerstwa z całego kraju. Pamiętajcie, że twórcami poszczególnych Akademii są światowej klasy styliści. Większość z nich to laureaci licznych krajowych i międzynarodowych nagród. Ich wiedza, wieloletnie doświadczenie i talent sprawiają, że dla wielu z nas są kimś więcej, niż znanym nazwiskiem. Pełnią funkcję mentorów, którzy bezpośrednio oddziałują na naszą codzienność.

Sekrety Mistrzów
Podczas festiwalu, artyści pokażą nie tylko styl swojej pracy, ale także zdradzą widowni kilka sekretów na temat sukcesu w branży. Nauka oryginalnych technik, brawurowe tricki i dziesiątki ciekawych wskazówek – to tylko część atrakcji, która czeka na festiwalową publiczność. Takiej wiedzy nie zdobędziecie w żadnej szkole. Academy Day to jednodniowa lekcja, która może zmienić całą Waszą karierę.

Wszystko w jednym miejscu
Nie musicie jeździć po całym kraju. Nie musicie płacić za każde szkolenie oddzielnie. Kalendarz możecie wyrzucić do kosza. Wszystko dostaniecie naraz, w jednym miejscu. Bez żadnych wyrzeczeń. W zamian cała góra nowych pomysłów, możliwości i inspiracji. Lepiej chyba być nie może ?

Różnorodność
Za co jeszcze docenicie Academy Day? Ogromnym atutem wydarzenia jest różnorodność pokazów. Z bliska możecie zobaczyć mistrzów, którzy specjalizują się w odmiennych gatunkach. Co więcej, każdy z nich przyjechał tu tylko i wyłącznie dla Ciebie. Wszystko po to, aby przekazać Ci swoją wiedzę i sposób na sukces.

Jeżeli chcemy się czegoś nauczyć, uczmy się od najlepszych.
Serdecznie zapraszamy! 1 września - Festiwal Fryzjerski Hair Fair 2018 w Katowicach

Do zobaczenia!

Najnowsze posty na forum