Academy Day. Kilka ciekawostek na temat naszych gości.

Skomentuj jako pierwszy!

Academy Day. Kilka ciekawostek na temat naszych gości.

Academy Day zbliża się wielkimi krokami. Już we wrześniu, podczas Festiwalu Hair Fair 2018, na jednej scenie wystąpią: Anna Zenkovska, Damian Zakrzewski – Piotr Staszewski Barber Expert Academy, Akademia Kreator Bromboszcz & Szajbel & Harbuz, Sebastian Curyło – Z.one Concept, Damian Duda – Cotril oraz Puchałka Academy.

Nie wiem jak Wy, ale nasza redakcja już nie może się doczekać! Warsztaty zapowiadają się niezwykle ciekawie. Każda z gwiazd szykuje dla widzów oryginalny, artystyczny pokaz. Wydarzenie stanowi połączenie wieloobszarowej wiedzy, inspiracji i dobrej zabawy. Nie możecie odpuścić takiej okazji.
Podczas eventu na scenie zobaczycie różnorodnych artystów, których Akademie Fryzjerskie są znane na terenie całego kraju. Każdy z występujących ma zupełnie inną osobowość i dynamikę pracy. Posiada własny, nieszablonowy styl i specjalizuje się w swoistych technikach. Wszystkich łączy jedno – pasja i miłość do fryzjerstwa oraz niebywały talent do edukowania innych osób.

Specjalnie dla serwisu frzyjerzy.com przygotowaliśmy kilka ciekawostek na temat naszych artystów.

Damian Duda – Cotril
Pokaz fryzjerski, który dotychczas zrobił największe wrażenie na Damianie to show Patricka Camerona. Był to pierwszy event fryzjerski, w którym Damian miał okazję brać udział. Wydarzenie odbyło się wiele lat wstecz w Poznaniu. Co najbardziej utkwiło Damianowi w pamięci? Przede wszystkim charyzma gwiazdowa oraz umiejętność porywania tłumów. Artysta w tym zakresie jest mentorem dla wielu pasjonatów branży.

Kreator Academy: Beata Bromboszcz, Ireneusz Harbuz oraz Lucjan Szajbel.
W skład Kreator Academy wchodzi trzech przyjaciół Beata, Irek i Lucjan. Wiecie, że każdy z nich ma inną specjalizację? Beatę fascynują techniki Vidal Sasson, strzyżenia kobiece oraz upięcia okazjonalne. Lucjan skłania się bardziej ku progresywnym i mocno awangardowym strzyżeniom by Toni & Guy. Irek ogarnia marketing, kosmetyki i całą resztę.

Damian Zakrzewski – Piotr Staszewski Barber Expert Academy
Piotr i Damian poznali się w 2016 roku na Mistrzostwach Polski w Poznaniu. Wzajemnie kojarzyli swoją pracę. Obserwowali swoje konta na Instagramie. Po kilku rozmowach i spotkaniach doszli do wniosku, że warto zrobić coś razem. Łącząc dwa odmienne style i przekazując swoją wiedzę innym, bardzo szybko osiągnęli czołówkę kraju. Wcale nas to nie dziwi!

Puchałka Academy
Jola i Mariusz to branżowe małżeństwo. Co ciekawe, ich znajomość wcale nie rozpoczęła się nawiązując do wspólnego zamiłowania do fryzjerstwa. Poznali się nie imprezie u znajomych. Dopiero w trakcie rozmów okazało się, że oboje zajmują się tym samym fachem.

Anna Zenkovska
Ania przyjechała do Polski z Ukrainy. Opowiadając o swojej ojczyźnie często zaznacza, że fryzjer w jej rodzinnym kraju ma dużo większy prestiż niż u nas. Za wschodnią granicą nauka zawodu często odbywa się w 5-letnich akademiach. Nauka przypomina nasze, klasyczne studia. Fryzjer świeżo po szkole potrafi naprawdę nieźle strzyc. W Polsce droga do kariery jest znacznie dłuższa. No chyba, że traficie na szkolenia do Anny.

To jak? Widzimy się podczas Acadamy Day w Katowicach?

Gorąco zapraszamy!

Najnowsze posty na forum