Hair Art Festiwal Farrukh Shamuratov

Skomentuj jako pierwszy!

Hair Art Festiwal Farrukh Shamuratov

Farrukh Shamuratov - stylista, wizjoner i geniusz w swoim fachu. Znany i podziwiany na całym świecie - od samego Paryża, aż po Los Angeles. Inspiruje nie tylko pasjonatów fryzjerstwa, ale także wszystkich tych, którzy mają zaszczyt zetknąć się z jego rzemiosłem. Podczas występu w ramach Hair Art Festiwal, widzowie będą mieli okazję obserwować mistrza podczas przygotowania 5 fryzur, które wpisują się w romantyczny styl artysty. Na scenie pojawią się zarówno ślubne upięcia, jak i fantazyjne formy, które pozwolą publiczności zanurzyć się w nurcie fryzjerstwa artystycznego.

Shamuratov od lat specjalizuje się w nietuzinkowych i kreatywnych rozwiązaniach. Według artysty praca stylisty to nie tylko działania rzemieślnicze. Fryzjerstwo jest sztuką, a proponowane rozwiązania powinny być tożsame z wybitnymi dziełami, malowanymi fryzjerską ręką.
Organizatorzy, oprócz występu głównej gwiazdy, przygotowali również całą gamę atrakcji. Modelki, biorące udział w pokazie mistrza, będą prezentowały stroje przygotowane przez Krakowską Szkołę Artystyczną. Nie zabraknie również miejsca na odrobinę śmiechu i zabawy. W ramach występu One Man Show wystąpi Krzysztof Hanke, a cały event poprowadzi znany i lubiany Krzysztof Ibisz.

Organizowane przez TOTO Hair Company i Inebrya
Objęte patronatem przez Fryzjerzy.com

Hair Art Festiwal Farrukh Shamuratov
Termin pokaz: 18 listopada 2018
Warsztaty 17,19,20 listopada 2018
Miejsce: Centrum Kongresowe ICE w Krakowie
 
Bilety na: event.totohair.eu
Kontakt: tel.: 690 013 924 lub 12 292 02 70
Email. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Najnowsze posty na forum