Zmień salon na zielony!

Skomentuj jako pierwszy!

Zmień salon na zielony!

Czy Wasz salon generuje zbyt dużo odpadów, nadmierne zużycie prądu i wody? A może wprowadzacie rozwiązania proekologiczne i chcielibyście budować markę zielonego salonu? Oto doskonała okazja, by dokonać zmian i wdrażać kolejne ekorozwiązania w salonie!

Fundacja alter eko wraz z partnerami rozpoczyna realizację programu Zielony Salon, który dedykowany jest salonom fryzjerskim. Ziemia jest naturalnie piękna i tylko harmonijny rozwój pozwala zachować jej niepowtarzalny urok. To łączy ją z salonami fryzjerskimi, które również utożsamiane są z pięknem, harmonią i troską o estetykę.

Zielony Salon to pierwsza inicjatywa, rozwiązująca w sposób systemowy problemy ekologiczne, oferując program doradztwa i wdrażając konkretne rozwiązania, których skutkiem jest zrównoważony, zielony rozwój salonów. Program obejmuje: audyt, doradztwo, program zbiórek odpadów aluminiowych w salonach, webinaria edukacyjne nt. możliwości wdrażania rozwiązań proekologicznych w salonach, materiały edukacyjne do kanałów komunikacji salonów, konferencję i ekocertyfikację. 

Przystępując do programu:
- Ograniczasz wpływ działalności salonu na środowisko
- Poprawiasz wizerunek salonu 
- Rozszerzasz i jednoczysz klientów
- Pracownicy nabędą dodatkowe umiejętności i wiedzę w zakresie ekozarządzania
- Zwiększysz marżę brutto  
- Zjednoczysz pracowników wokół wspólnego projektu  
- Zrealizujesz cele CSR  
- Salon pełni rolę edukatora klientów


Program Zielony Salon posiada dwie formuły: podstawową (bezpłatną) i rozszerzoną (odpłatną). Przystąp do programu już dziś i wybierz formułę odpowiednią dla Twojego salonu:

Więcej informacji na: https://bit.ly/2Ke7i3e
oraz na wydarzeniu programu: https://www.facebook.com/events/668953396787119/

Najnowsze posty na forum