Gwiazdy na otwarciu HAIRDRESSER Przemyslaw Grejcz

Skomentuj jako pierwszy!

Gwiazdy na otwarciu HAIRDRESSER Przemyslaw Grejcz

HAIRDRESSER PRZEMYSŁAW GREJCZ. Na modnym warszawskim Powiślu znane aktorki i aktorzy z warszawskiego Teatru Kwadrat licznie przybyli, żeby wspólnie świętować otwarcie salonu zaprzyjaźnionego z nimi stylisty fryzur Przemysława Grejcza. Już w południe pojawiły się m.in. m.in. Lucyna Malec, Aldona Jankowska, Ilona Chojnowska, Olga Kalicka, Ewa Wencel, Vanessa Aleksander, Małorzata Nejman i Andrzej Nejman, Andrzej Andrzejewski, Dominika Pasternak, Katarzyna Chorzępa i inni.

Własny salon to spełnienie marzeń Przemysława Grejcza z dzieciństwa. W swoim dorobku ma ukończoną szkołę fryzjerską, 12 lat praktyki oraz wiele szkoleń organizowanych między innymi przez firmę L'ORÉAL. Wierzy, że potrafi robić w życiu zwykłe rzeczy w niezwykły sposób. Nieustannie wymyśla, eksperymentuje, łamie zasady, bawiąc się tym co robi. O sobie mawia: „Moje życie, to nie pasmo sukcesów ale nie poddaję się i walczę o swoje marzenia.”

Doświadczenie zdobywał i nadal zdobywa pracując przy produkcji reklam, sesji zdjęciowych dla popularnych magazynów a także biorąc udział w konkursach. W swoim zawodzie stawia na nieustanny rozwój i nowe wyzwania. Ceni sobie pracę przy serialowych produkcjach m.in.: "39 i pół", "Klub szalonych dziewic”, "Twarzą w twarz", "Prokurator" oraz produkcjach filmowych takich jak: "Dzień dobry kocham Cię", "Porady na zdrady", "Śniadanie do łóżka". Wcześniej pracował dla Mazowieckiego Teatru Muzycznego „Operetka” imienia Jana Kiepury. Na stałe współpracuje z warszawskim teatrem Kwadrat, gdzie rozwija swoje umiejętności w wymagającej sztuce fryzjerstwa teatralnego. Czesze m.in. do przedstawień teatralnych: „Szalone Nożyczki”, „Ślub Doskonały”, „Medium”, „Czego nie widać” oraz pozostałych tytułów z repertuaru Teatru Kwadrat.

Fryzjerem chciał zostać odkąd pamięta. - Najpierw swoje pomysły realizowałem na młodszej siostrze, która z płaczem uciekała przede mną, ale za pięć złotych poddawała się mojej koncepcji. Swoją edukację rozpocząłem w rodzinnym Ełku, gdzie odbyłem trzyletnie praktyki zawodowe. Tutaj poznałem Panią Zofię Nasierowską. To ona pomogła mi znaleźć pierwszą pracę w Warszawie. Marząc o życiu w wielkim mieście w wieku 19 lat z walizką w ręku i niewielkimi oszczędnościami przyjechałem do stolicy.

Od 9 maja HAIRDRESSER PRZEMYSŁAW GREJCZ zaprasza do swojego salonu przy ulicy Okrąg 4 w Warszawie. W ofercie Salonu znajdą się oprócz usług podstawowych, nowoczesne zabiegi regeneracyjne dla włosów i skóry głowy, perfekcyjne strzyżenia, fryzury okolicznościowe, koloryzacja farbą INOA, Cover + męskie strzyżenie i wiele innych.

Najnowsze posty na forum