"Nowy Minimalizm" Jagi Hupało w obiektywie Izy Grzybowskiej

Skomentuj jako pierwszy!

"Nowy Minimalizm" Jagi Hupało w obiektywie Izy Grzybowskiej

Już 19 maja odbędzie się premierowy pokaz nowej kolekcji fryzur najsłynniejszej kreatorki w Polsce – Jagi Hupało. Wystawa kolekcji uchwyconej w obiektywie Izy Grzybowskiej odbędzie się w ramach Ogólnopolskiej Nocy Muzeów, podczas „Art of Heritage” w Pracowni Born To Create w Warszawie.
Według projektantki fryzur Jagi Hupało włosy są największą ozdobą człowieka. Spójna filozofia jej designu fryzur opiera się na równowadze i przejrzystości formy oraz najwyższym kunszcie fryzjerstwa. Najnowsza kolekcja kreatorki to połączenie miłości do minimalizmu fryzur z nowoczesną pasją przejawiającą się w odważnych kolorach włosów oraz ich nowatorską stylizacją. Spotkanie stylistki fryzur z fotografką Izą Grzybowską było performance'm, którego rezultatem jest odnalezienie nowej materii włosów i ich estetyki.

Jaga Hupało tworzy formy uniwersalne, przekraczające krótkotrwałe trendy sezonowych kolekcji. Kreowane przez nią impresje wpisują się w ważny nurt „Nowego Minimalizmu”, który w tym przypadku łączy szlachetną surowość formy z nowoczesną awangardą kreacji.
Premierową wystawę będzie można zobaczyć w ramach organizowanej w Pracowni Jaga Hupało Born To Create Nocy Muzeów pod hasłem „Art of Heritage”. Skonstruowana jako niezwykła noc spotkań artystów i performerów będzie przestrzenią dla różnorodnej, wspólnej energii nowych nurtów – pokazów mody, wystaw, koncertów, sztuk teatralnych, performance'ów. Podczas tegorocznej Nocy Muzeów w Pracowni Jagi Hupało odbędzie się trzydzieści różnorodnych wydarzeń artystycznych.

19 maja
17.00-00:30
Pracownia Jaga Hupało Born To Create
ul. Burakowska 5/7
01-066 Warszawa

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/2029313137109660/
Oficjalny program wydarzenia:
http://www.kulturalna.warszawa.pl/wydarzenia,1,202539.html?locale=pl_PL&b=1

Dyrektor Kreatywna: Jaga Hupało
Fotografie: Iza Grzybowska
Asystent Dyrektor Kreatywnej Agnieszka Pieńkosz / Jaga Hupało Born To Create
Make-up: Magda Graff
Stylizacje: Michalina Schmidt
Produkcja: Kazimierz Schmidt

jag180509

Najnowsze posty na forum