Academy Day 2018

Skomentuj jako pierwszy!

Academy Day 2018

Redakcja serwisu fryzjerzy.com serdecznie zaprasza wszystkich miłośników fryzjerstwa do udziału w pierwszej edycji wydarzenia ACADEMY DAY, które odbędzie się w ramach Festiwalu Fryzjerskiego Hair Fair 2018 w Katowicach.

Scena główna Fetiwalu Fryzjerskiego na jeden dzień zostanie opanowane przez najbardziej prestiżowe Akademie Fryzjerskie.

Nie możecie opuścić takiej okazji!

Od dawna planowaliśmy stworzyć wydarzenie, właśnie tego typu, które skupi w jednym miejscu najwybitniejszych edukatorów z branży. Takie spotkanie to nie lada gratka, dla tych wszystkich, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności. To niepowtarzalna okazja, aby łyknąć skondensowaną dawkę talentu, doświadczenia, wiedzy i kreatywności specjalistów z całego kraju. Wysoki poziom merytoryczny w połączeniu z fantastyczną atmosferą festiwalu Hair Fair spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających widzów. Zaplanowane pokazy typu look and learn to  przede wszystkim świetna zabawa, wielokierunkowa wiedza i różnorodne inspiracje.

To jedyna taka okazja, aby być częścią pierwszej edycji wydarzenia, które bez wątpienia zapisze się na kartach historii branży fryzjerskiej.

 Musicie być tego dnia razem z nami!

1 września 2018 sobota, Katowice, Hair Fair Festiwal – koniecznie zapiszcie datę w swoim kalendarzu.

Najnowsze posty na forum