Jagoda Korzeniewska Hair Academy

Skomentuj jako pierwszy!

Jagoda Korzeniewska Hair Academy

Miło nam poinformować, iż serwis Fryzjerzy.com rozpoczyna współpracę z Jagoda Korzeniewska Hair Academy. Już niedługo będzie można zapoznać się z terminarzem szkoleń jak i zakupić bilet na wybrane szkolenie poprzez naszą platformę zakupową.

Kilka słów o Jagoda Korzeniewska Hair Academy , powstała z pasji do fryzjerstwa i chęci jej przekazywania przez Jagodę Korzeniewską - głównego szkoleniowca.
Każdy ze szkoleniowców jest wybitnym specjalistą, który potrafi także przekazać swoją wiedzę.

Jagoda Korzeniewska

2 – gi Vice Mistrz Świata, Mistrz Polski,reprezentantka Polski, członek kadry narodowej w OMC
Fryzjer, stylista fryzur od 2000 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywałam przy pokazach mody i sesjach zdjęciowych w Polsce, Moskwie, Hiszpanii, Niemczech, Seulu, w akademii PIVOT POINT, w akademii VIDAL SASSOON jak również przy programach telewizyjnych.

– kreatywne strzyżenia damskie, kolor i stylizacja,
– męska moda kreatywna (kolor plus ułożenie),
– fryzura techniczna męska tzw. klasyczna,
– fryzura tzw. kreatywna męska-klasyczna (fale, kolor plus strzyżenie i ułożenie),
– fryzura damska: kolor, strzyżenie, stylizacja agresywna tzw. progresywna,
– strzyżenie, kolor i stylizacja damska salonowa,
– awangarda męska (kolor, strzyżenie, stylizacja fryzury i ubioru).
– w 2000 roku zaczęła się moja przygoda, a w zasadzie życie we fryzjerstwie. Już od14 roku życia wiedziałam, że pragnę pracować z włosami.

Zawsze  fascynował mnie ten zawód. Postanowiłam, po wielu perypetiach, iść za radością. Jako młoda osoba nie myślałam o pieniądzach, ani o karierze. Chciałam po prostu robić to co lubię, uczyć się tego co lubię. Myślę, że wtedy czystość i otwartość mojego umysłu i serca, dała mi to, co dziś się dzieje. Moja pasja tak mnie pochłonęła, że nie myślałam o niczym innym, tylko o tym jak tu nauczyć się zawodu, jak tu zrobić bym była dobra..bo..chcę.! Dziś mamy koniec 2018 roku. Czyli jest to 18-to lecie mojego doświadczenia fryzjerskiego. Jako osoba wrażliwa, kochająca zwierzęta, weganka, uwielbiająca psy, miałam w głowie tylko naukę o fryzurach myślałam o tym, że kocham tworzyć. Dałam się ponieść moim emocjom, czystości umysłu i chęci udoskonalania warsztatu. Cały czas uczyłam się i pracowałam. Mocno i pilni ale czułam niedosyt.

Kolejny mój przełom nastąpił w 2014 roku. Wiedziałam, że jeżeli czegoś nie zrobię to mój świat się zawali. Skorzystałam z coucha, który mnie ukierunkował i od tego momentu, dzięki pragnieniom,  mojej wierze oraz miłości do zawodu mogę kochani szczerze powiedzieć, jak bardzo się zawzięłam na moje marzenia. A moim marzeniem jest Mistrzostwo Świata! Czemu? Bo kocham to co robię!!!
     „…moje serce wypełnia sztuka, którą jest fryzjerstwo…”

Najnowsze posty na forum