Eksplozja kolorów - pokaz kolekcji fryzur Montibello wiosna-lato 2018

Skomentuj jako pierwszy!

Eksplozja kolorów - pokaz kolekcji fryzur Montibello wiosna-lato 2018

Kolekcja HYPERREAL łączy maestrię koloru i precyzyjne cięcia z intrygującą wizją artystyczną. W ramach kolekcji powstały 3 elektryzujące linie fryzur, inspirowane energią wielkiego miasta i impresyjnym charakterem kobiecego piękna.

Termin i miejsce: 25 marca 2018, Scena Główna, Paw. 8A, Targi Look & Beauty Vision, Międzynarodowe Targi Poznańskie

look-beautyvision-montibello.jpg

boost.jpg

HYPERREAL BOOST to niesamowity mariaż kreatywności i buntu. Wyraź swój charakter ostrym cięciem i najmodniejszą koloryzacją tego sezonu. Odważysz się na połączenie fioletu z czerwienią? A może odnajdziesz swój styl w palecie różu? Zaskocz innych swoją odwagą!

3.jpg

trance.jpg

HYPERREAL – linia TRANCE. Nowojorski Upper East Side tętni życiem, zachwyca aktywnością i onieśmiela wyrazistością barw. W rytmie energii wielkiego miasta powstała linia HYPERREAL TRANCE – ucieleśnienie dwóch twarzy kobiety. Za dnia elegancka, perfekcyjna, z nutą ponadczasowej klasyki, wieczorem – niepokorna, olśniewająca spojrzeniem i towarzyską energią. Wyraź siebie poprzez ruch i pokaż światu swoją ukrytą stronę osobowości. W tańcu i w biegu odsłaniaj nieoczywiste kolory i zaskakujące, dynamiczne formy.

2.jpg

haloo.jpg

HYPERREAL HALOO urzeka pełnią organicznych form i bogactwem wyobraźni. Włosy naturalne, lekkie i miękkie kontrastują tu z mocną, awangardową stylizacją. Linia nawiązuje do rozwoju cywilizacji, która pozostaje w opozycji do natury i organiczności.

Twórcy kolekcji:
Hair: Katarzyna Budka, Aleksandra Kwaśna, Martyna Maria Mosiołek, Marek Bembenek, Leszek Ligęza, Oskar Stankiewicz, Wojciech Walczak
Asystenci: Natalia Leszczuk, Kamil Krawczyk