Nigdy nie jest za późno aby spełniać swoje marzenia!

Skomentuj jako pierwszy!

Nigdy nie jest za późno aby spełniać swoje marzenia!

Na scenie głównej w roli modelek i modeli wystąpią seniorzy wraz z dziećmi i młodzieżą. Tym niezwykłym sposobem, udowodnimy, że dbałość o swój wygląd i kondycję fizyczną są ważne dla każdego człowieka. Niezależnie od wieku! Pokażemy, że i po 60-tym roku życia można czuć się i wyglądać pięknie.

Zapraszamy na pokaz Fundacji Nigdy nie jest za póżno - z udziałem wybitnych fryzjerów marki Kaaral – Mistrzów Świata we fryzjerstwie - Marty Robak i Błażeja Adamusa, a także wizażystów z Akademii Wizażystyki Maestro- Mistrza Świata Olafa Tabaczyńskiego.

Termin i miejsce: 25 marca 2018 / Scena Główna paw.8A / Targi LOOK & beautyVISION / Międzynarodowe Targi Poznańskie

9dsc_5290_3563x3563.jpgMiędzypokoleniowy pokaz piękna, zdrowia i urody
z udziałem osób w wieku senioralnym i młodzieży

 

Na scenie głównej w roli modelek i modeli wystąpią seniorzy wraz z dziećmi i młodzieżą.
Tym niezwykłym sposobem, udowodnimy, że dbałość o swój wygląd i kondycję fizyczną są ważne dla każdego człowieka. Niezależnie od wieku! Pokażemy, że i  po 60-tym roku życia można czuć się i wyglądać pięknie.
A co najważniejsze nigdy nie jest za późno aby spełniać  swoje marzenia!

 

Przy współudziale  wybitnych fryzjerów z marki  Kaaral – Mistrzów Świata we fryzjerstwie - Martą Robak i Błażejem Adamusem, a także doskonałych wizażystów z Akademii Wizażystyki  Maestro- Mistrza Świata Olafa Tabaczyńskiego zaprezentowany zostanie pierwszy na Międzynarodowych Targach Poznańskich międzypokoleniowy pokaz piękna, zdrowia i urody.

img_9065.jpg

Gwiazdy wystąpią w ubraniach firmy Decathlon Polska i Quiosque. W choreografii Bartłomieja Raźnikiewicza – tancerza i choreografa z Drama Dance Theater. Gościnnie zatańczy para najstarszych tangero w Polsce z Fundacji Wspierającej Kulturę Tanga Argentyńskiego ”Salida’’- Halina i Józef Szulc. Pokaz poprowadzi Maciej Narożny z Radia Eska wraz z Mają Stępień – pomysłodawczynią projektu „Piękno bez granic Poznań 2018” i założycielką Fundacji "Nigdy nie jest za późno".

img_8892.jpg img_8921.jpg

Na stoisku Fundacji  zostaną pokazane wyjątkowe zdjęcia z pierwszych w Polsce warsztatów stylu i rozwoju osobistego dla seniorów pt. ,,Piękni i zadbani w każdym wieku‘’ wykonane przez światowej sławy fotografkę Kat Piwecką. Będziemy też malować i  udzielać bezpłatnych porad z zakresu makijażu i stylizacji osobom w wieku 55 plus.

Mamy nadzieję, że dzięki projektowi „Piękno bez granic Poznań 2018” misja Fundacji jaką jest przełamywanie barier i stereotypów, stanie się bliższa każdemu, bowiem to my kreujemy rzeczywistość i tylko od nas zależy w jakim świecie będziemy żyć.

Organizator:
Fundacja "Nigdy nie jest za późno"

oraz  Partnerzy: 
Kaaral Polska – profesjonalne kosmetyki fryzjerskie i trychologiczne, doradztwo i szkolenia,
Akademia Wizażystyki Maestro Olafa Tabaczyńskiego,
Decathlon Polska,
Quiosque,
Gmina Tarnowo Podgórne,
OSiR Dance Studio,
UTW Tarnowo Podgórne
oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Najnowsze posty na forum