Show: najnowsze trendy fryzjerskie z Lazurowego Wybrzeża od Pascala de los Rios

Skomentuj jako pierwszy!

Show: najnowsze trendy fryzjerskie z Lazurowego Wybrzeża od Pascala de los Rios

BaBylissPRO zaprasza na show francuskiego ambasadora marki. Pokaz będzie miał miejsce drugiego dnia targów na scenie głównej.

Termin i miejsce: 25 marca 2018, Scena Główna, Paw. 8A, Targi Look & Beauty Vision, Międzynarodowe Targi Poznańskie

Marka BaBylissPRO

Firma powstała w latach 60. ubiegłego wieku. Inspiracją dla jej nazwy stała się francuska ikona piękna i szyku, Brigitte Bardot, nazywana „Baby”. Drugi człon nazwy pochodzi od francuskiego „lisse” czyli gładki, wygładzony. Wszystko zaczęło się w Paryżu, gdzie fryzjer René Lelièvre w swoim salonie stworzył pierwszą elektryczną lokówkę, na punkcie której oszalała cała francuska stolica. Następnie ten rewolucyjny produkt został wprowadzony na wszystkie paryskie pokazy mody – Chanel, Givenchy czy Diora - a później do regularnej sprzedaży. W ciągu kilku lat BabylissPRO stało się synonimem pięknych zdrowych włosów, które można stylizować w dowolny sposób.

Marka w latach 90. stała się jedną z pierwszych, które postanowiły zająć się również pięknem mężczyzn. To dla nich wymyślono trymery i maszynki do strzyżenia, dzięki którym fryzjerzy mogą profesjonalnie zadbać o wygląd mężczyzn, korzystając z rewolucyjnych technologii.

W roku 1995, firma została włączona do amerykańskiej Grupy Conair, u której początków leży także rodzinny biznes z tradycjami i historią. Krok ten był bodźcem do nowego tempa wzrostu i pozwolił grupie pozyskać wraz z początkiem XXI wieku globalną pozycję lidera w dziedzinie urządzeń do stylizacji włosów. Najważniejsze dla marki jest jej francuskie dziedzictwo, kreatywność i innowacyjność.

Pascal de los Rios

pascal.jpg Fryzjer pochodzi z Wybrzeża Lazurowego. Fryzjerstwo przekazali mu w genach jego rodzice, którzy prowadzili swój salon w Nicei. Salon działa nieprzerwanie od 30 lat, pod tym samym adresem w Nicei. Obecnie jest prowadzony przez Pascala i jego brata, Jean Michela, skąd zresztą wywodzi się jego nazwa: JeanMichelPascal. Aktualnie w salonie, ramię w ramię pracuje drugie i trzecie pokolenie rodziny: bracia de los Rios oraz bratanica Pascala.

Pascal jest wieloletnim ambasadorem BaBylissPRO. Reprezentował markę w wielu krajach poza granicami Francji: Polska, Rosja, Kazachstan.

Współpracuje także z wieloma markami kosmetycznymi, pismami branżowymi, jest wykładowcą w Akademii Piękna w Cannes.

42-letni fryzjer ma na swoim koncie wiele sukcesów: 2 razy zdobył tytuł Mistrza Francji we fryzjerstwie, 2 razy był Mistrzem Wybrzeża Lazurowego, 6 razy mistrzem w międzynarodowym konkursie fryzjerskim, w którym brali udział fryzjerzy z 32 krajów.

Nieustannie tworzy nowe trendy, ma nowe pomysły, sam wymyśla i tworzy ozdoby do włosów na własny użytek. Można je zobaczyć na jego pokazach. Jest osobą niezwykle kreatywną, pracowitą, całkowicie oddaną fryzjerstwu. Stanowi inspirację dla wielu fryzjerów, zarówno w stylizacji włosów, upięciach, w cięciach damskich i męskich, czy koloryzacji włosów. 
Jako osoba niezwykle utalentowana i wszechstronna godnie reprezentuje markę BaBylissPRO.

Najnowsze posty na forum