Show: modne koloryzacje hiszpańskiej stylistki Raquel Corchero

Skomentuj jako pierwszy!

Show: modne koloryzacje hiszpańskiej stylistki Raquel Corchero

Tahe Polska zaprasza na pokaz ambasadora marki Tahe Espania, który odbędzie się w niedzielę o godz. 14.30 na Scenie Głównej targów LOOK beauty Vision.

Hiszpańska stylistka razem z ekipą Tahe Polska zaprezentuje najnowszą kolekcje koloryzacji i stylizacji Tave Evolution oraz Tahe Coloriemetrie.

Raquel Corchero

Ambasador i technik marki Tahe, mieszka i pracuje w hiszpańskiej miejscowości Walencja. Od wielu lat związana z marką Tahe, zakochana w ich produktach.

Wydarzenia i pokazy:

Marka Tahe organizuje pokazy w Hiszpanii, Polsce, Niemczech, Skandynawi, Litwie, Łotwie, Gruzji, a nawet w Meksyku. Raquel współpracuje Tahe od wielu lat, reprezentując markę na najważniejszych hiszpańskich i międzynarodowych szkoleniach i pokazach. Na poznańskiej scenie zaprezentuje najnowsze stylizacje z kolekcji Evolution i Coloriemetrie.

O marce Tahe:

Firmę założył w 1960 roku José Magaña Ortiz w formie profesjonalnego salonu fryzjerskiego. Jego głównym celem było rozpoczęcie produkcji i dystrybucji kosmetyków na wymagający rynek specjalistyczny. Rozwojem firmy kierował wysoce wykwalifikowany zespół I&D (Innovation & Development), a zastosowanie najnowocześniejszych technologii pozwoliło za zaspokojenie popytu na najbardziej wymagających rynkach. Rozwój polityki sprzedaży stał się możliwy za pośrednictwem niezależnych dystrybutorów. Sprostanie wymogom nowoczesnego rynku wymagały od firmy prowadzenia ciągłych szkoleń zespołów pracowników wszystkich działów. Inwestycje te oraz ścisła współpraca i wsparcie dla dystrybutorów warunkowały szybką ekspansję firmy.

Dziś Tahe prezentuje swój znak towarowy na różnych liniach produktów w ponad czterdziestu krajach, głównie na rynkach europejskich. Na przestrzeni lat rozpoczęto produkcję preparatów wykorzystywanych w kosmetyce pielęgnacyjnej, kolorowej, lasero- i foto- terapii oraz depilacji.

Najnowsze posty na forum