Alter Ego Italy Show - Warszawa

Skomentuj jako pierwszy!

Alter Ego Italy Show - Warszawa

Alter Ego Polska ma zaszczyt zaprosić Państwa na pokaz Alter Ego Italy Show. To pierwszy w Polsce pokaz marki Alter Ego Italy z udziałem włoskich i polskich artystów stylistów, podczas którego na scenie wystąpi 25 modelek.

Pokaz odbędzie się w niedzielę 18 marca o godzinie 12:00 w Hotelu Novotel Warszawa Airport, ul. 1 Sierpnia 1 (narożnik Żwirki i Wigury) w Warszawie.

Podczas pokazu zaprezentujemy Państwu najnowsze kosmetyki Alter Ego Italy:

- Farby Technofruit
- System blondów – Be Blonde
- Farby bez amoniaku My Color
- System dekoloryzacji i rozjaśniania Decoego
- System intensywnego nawilżania i regeneracji B.Toxkare
- Kosmetyki do pielęgnacji i ochrony włosów Arganikare
- Maski koloryzujące Passion Color Mask
- Produkty do stylizacji Hasty Too

Pokaz będzie dla Państwa doskonałą inspiracją. Zadbamy o smaczny lunch, dobrą kawę i wspaniałą atmosferę. Podczas pokazu będą mieli Państwo możliwość zakupu kosmetyków i narzędzi w bardzo okazyjnych cenach.

Zespół stylistów włoskich - Andrea Pettenuzzo i Roberto Martinod zaprezentują kolekcję wiosna – lato 2018 zatytułowaną The Story. Kolekcja ta została stworzona specjalnie dla AEI przez Leonardo Rizzo z Sanrizz Academy z Londynu.

Andre Pettenuzzo jest fryzjerem od 12 roku życia. Mając 19 lat pracował w Academia la Parigina, a w trakcie swojej dalszej kariery współpracował z akademiami: Tony&Guy, Jacque Dessagne i Lluis Llongueras. Od 2015 roku należy do Alter Ego Italy Team.

Roberto Martinod wybitny włoski stylista, kluczowy członek międzynarodowego zespołu Alter Ego Italy.

Monika Królikowska należy do grupy najlepszych polskich stylistów specjalizujących się w upięciach włosów. Monika przygotowywała swoje kolekcje na dziesiątki pokazów w Polsce. Monika szkoli się w Holandii, USA i Wielkiej Brytanii. Inspiracją dla kolekcji Moniki Królikowskiej są najlepsi światowi styliści specjalizujący się w upięciach włosów: Patrick Cameron, Ruslan Tatyanin, Mouniiiir i Mego Ayvazian.

Jakub Bieńkowski jest barberem od 11 lat. Po 7 latach pracy jako fryzjer wyjechał do Wielkiej Brytanii, gdzie rozpoczął pracę w salonie barberskim w Londynie, a następnie przeniósł się do Adept Barbers w Brighton. Jakub powrócił do Polski i otworzył swój własny salon barberski, ale mimo to jeden tydzień w miesiącu nadal poświęca na pracę w salonie w Brighton. Barberstwo to jego sposób na życie, to męski świat. Celem Jakuba jest nauka dobrego fryzjerstwa męskiego z umiejętnością strzyżenia i golenia brody.

Magda Dobosz i Grzegorz Wrona należą do najzdolniejszych stylistów młodej generacji w Polsce. Bardzo pracowici, ambitni, otwarci na światowe nowości, kochają modę i fryzjerstwo. Przygotowują kolekcje i cyklicznie szkolą fryzjerów. Inspirują ich prace Guy Tang, Mouniiiir, Tony&Guy i Paricka Kalle. Szkolili się we Włoszech, Holandii, Wielkiej Brytanii i Polsce.

Jacek Dzierba - mistrz fryzjerstwa z ponad 30-letnim doświadczeniem, edukator wielu marek. Pracował przy dużych pokazach niemal w całej Europie, programach TV i reklamach. Od dwóch lat związany z marką Alter Ego Italy. Jacek chętnie dzieli się tajnikami sztuki fryzjerskiej z uczestnikami szkoleń i pokazów.

Kontakt:

Katarzyna Kaftańska 663-786-253
Agnieszka Bagińska 665-999-331
Mateusz Koptoń 601-099-695
Dominika Kalinowska 885-888-074

Easy Pro, Warszawa, ul. Wolska 68/72, tel. 608 595 135
Femme, Warszawa, ul. Ksaprowicza 119/e lok.1u, tel. 22 258 64 78, 795 599 888
Inter Deo, tel. 664 760 902
Kosmetykshop, Warszawa, ul. Ekspresowa 7, tel.697 882 777


Data: 18.03.2018
Godzina: 12:00
Cena biletu wynosi 80zł.

Najnowsze posty na forum