Jak możesz zdobyć Dyplom Fryzjera nie wychodząc z domu, sprawdź!

Skomentuj jako pierwszy!

Jak możesz zdobyć Dyplom Fryzjera nie wychodząc z domu, sprawdź!

Jesteś fryzjerem/fryzjerką, ale nie masz tytułu zawodowego? Nic straconego, możesz go zdobyć już w niecały rok, w dodatku prawie nie wychodząc z domu! Proponujemy Ci dwa kwalifikacyjne kursy zawodowe:

Kwalifikacja A.19 (wykonywanie zabiegów fryzjerskich) ,
Kwalifikacja A.23 (projektowanie fryzur).

Zdany egzamin z kwalifikacji A.19 oraz minimalnie wykształcenie zawodowe (nie musi być w zawodzie fryzjera), pozwoli Ci uzyskać Dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe.

Zdany egzamin z kwalifikacji A.19 oraz A.23 i minimalnie wykształcenie średnie (może być bez matury), pozwoli uzyskać Ci Dyplom Technika usług fryzjerskich.

W naszej szkole możesz dostosować liczbę kwalifikacji do swoich potrzeb. Możesz uczestniczyć w jednym (A.19) lub dwóch kursach na raz (A.19 i A.23).

Teorię odbędziesz całkowicie przez Internet. Dzięki takiej formie wykładów oszczędzisz czas i pieniądze potrzebne na dojazdy na kursy w formie stacjonarnej.

Pamiętaj, dzięki uzyskaniu Dyplomu Technika, będziesz mógł/a przyjmować uczniów ze szkół branżowych (dawniej zawodowych)! Państwo polskie płaci około 8 000 złotych za 3 letnie wykształcenie młodocianego pracownika. Warto skorzystać z takiej okazji.

Więcej informacji o naszej ofercie znajdziesz na stronie: www.szkolafryzjera.pl

Nie wahaj się, odwiedź naszą stronę już teraz. Zapisy przyjmujemy do 30 kwietnia 2018 roku.

Uwaga! Prowadzimy także Internetowy, 80 godzinny Kurs Pedagogiczny dla instruktorów praktycznej nauki zawodu, który jest niezbędny do przyjmowania uczniów. Jeżeli jesteś zainteresowany/a wejdź na stronę www.pedagogika24.pl i zapisz się wstępnie.

baner 900x100 1

 

Najnowsze posty na forum