The Rush Oscars - Świętowanie sukcesu

Skomentuj jako pierwszy!

The Rush Oscars - Świętowanie sukcesu

Tegoroczne Oskary RUSH odbyły się w luksusowym teatrze Phoenix Theatre, gdzie zespół świętował kolejny wyjątkowy rok, nowe otwarcia salonów, nową akademię i zespół artystyczny RUSH wchodzący do Hall of Fame, po zdobyciu tytułu „Zespołu Artystycznego Roku”, trzy razy. Atmosfera była elektryzująca, ponieważ dyrektor generalny i współzałożyciel firmy RUSH, Stell Andrew, dał namiętną i motywującą mowę powitalną, która naprawdę zainspirowała uczestników. Oscary RUSH po raz kolejny zapewniły doskonały sposób na rozpoczęcie 2018 startu.

Andy Heasman podzielił się pomysłami RUSH na edukację i rozwój marki i stwierdził, że rodzina RUSH jest dumna z całego zespołu. Następnie powitał na scenie CEO i współzałożyciela RUSH, Andy Phouli. Wyrażając pełne emocji przemówienie, Andy podkreślił wiele sukcesów RUSH w 2017 roku, w tym wprowadzenie nowej Akademii RUSH oraz nagrody i nominacje w British Hairdressing Awards. Dodał: "z nienagannym zespołem utalentowanych fryzjerów, pełnych pasji i kreatywności, z jednym celem i jednym zobowiązaniem - 2018 ma być naszym najbardziej udanym rokiem.” Przesłanie Andy'ego i Stella było głośne i jasne: "W 2018 chodzi o wyznaczanie celów w biznesie i kreatywności oraz wykorzystywanie naszych umiejętności do ich osiągania. Poprzez szkolenie i edukację RUSH będzie się rozwijać zarówno twórczo, jak i biznesowo." Przewodniczący RUSH Chris Rogers w swoim przemówieniu zapowiedział: "To jedyny dobry moment, w którym spędzimy jedną noc świętując nasz sukces" i aby rozpocząć imprezę, klient RUSH i Kevin Davy-White z X Factor wykonali na scenie klasyczną piosenkę "Come Together", podkreślającą bliskie połączenie RUSH.

Każdego roku RUSH pozyskuje cenne fundusze na Great Ormond Street Hospital, które są zbierane podczas RUSH Live Show. W tym roku nie było wyjątku i aby dodać do sumy zebranej na RUSH Live jeszcze jedną pulę pieniędzy, dodatkowe fundusze zostały zebrane na przyjęciu urodzinowym Andy'ego Phouli, gdzie goście zostali poproszeni o przekazanie darowizny na rzecz GOSH zamiast przynosić prezent urodzinowy, który dodał dodatkowe 10 000 £ do całości. Tina Farey z firmy RUSH i Paola Pinto na scenie rozmawiali o tym, jak długotrwała współpraca i zaangażowanie mogą wpłynąć na pomoc dla GOSH, szpital otrzymał czek na kwotę 14 245,83 funtów, który powiększył sumę zebraną w ciągu ośmiu lat do 135 000 funtów.

Przez cały wieczór były rozdawane nagrody, które były bardzo wyczekiwane. Ashley Haynes została najnowszym członkiem zespołu artystycznego RUSH, a Tom Atkinson zwyciężył w Konkursie Fotograficznym. Nagroda obejmowała sesję fotograficzną. Nowy dyrektor Akademii, Adam Bryant, podczas swojego wystąpienia na scenie powiedział, że jest "przytłoczony wsparciem swojej nowej roli i dumny z bycia częścią tego świetnego zespołu." Współzałożyciel i CEO, Andy Phouli, zakończył wieczór prezentując nagrodę za Londyński Salon Roku dla RUSH Kensington.
To była niesamowita noc, która sprawiła, że wszyscy poczuli się zainspirowani, wzmocnieni i zmotywowani.

Najnowsze posty na forum