KEMON DAYS PL

Skomentuj jako pierwszy!

KEMON DAYS PL

Wyjątkowe miejsce jakim jestem hotel Narvil w Serocku koło Warszawy, premiera kolekcji AVALON#18, występ gościa specjalnego Richarda Thompsona oraz koncertzespołu PECTUS... a to wszystko podaczas w jednym miejscu w tym samym czasie podczas KEMON DAYS PL w dniach 04-05.03.2018!!! Czego chcieć więcej!?

Specjalnie dla naszych gości na KEMON DAYS PL zaproszony został Richard Thompson, urodzony w Manchesterze, gdzie w wieku lat 16 rozpoczął swoją karierę stylisty włosów. Mając 21 lat przeprowadził się do Londynu, by pracować w Akademii Vidal Sassoon. To właśnie tam udoskonalił swoje fryzjerskie umiejętności.
W wieku 28 lat otworzył swój pierwszy salon Mahogany w Oksfordzie. W tym salonie rozwinął swoją filozofię polegającą przede wszystkim na słuchaniu ludzi. Opierając się na niej, rozpoczął pracę nad innowacyjnymi technikami cięć oraz koloryzacji włosów. Każda z jego stylizacji okazała się być spójna z osobowością i stylem danej osoby.

Richard stworzył własny zespół, który stał się jednym z najbardziej popularnych w kraju. Zespół ten zdobył także międzynarodowe uznanie i nagrody: British Hairdresset of the Year - Hairdresser Journal, British Fellowship Hairdresser of the Year, President of British Fellowship and AIPP International Avant Garde Hairdresser.

Jest założycielem czterech akademii (Sydney, Sao Paulo, Londyn, Oksford), które błyskawicznie stały się topowymi miejscami szkoleń fryzjerów z całego świata.

Richard Thompson wraz z zespołem bierze udział w wielu znanych wydarzeniach fryzjerskich, m.in. Alternative Hair Show w Londynie.

Od roku 2015 dzieli swoje doświadczenie i profesjonalizm wraz z marka Kemon poprzez rozwój unikalnych i wysokiej klasy fryzjerskich programów edukacyjnych.
Goście specjalni: zespół PECTUS

Premiera kolekcji AVALON#18
Wystąpią instruktorzy marki Kemon pod przewodnictwem Andrzeja Kawuloka:
Kamil Skrzypek, Dorota Grzelak, Klaudiusz Iciek, Kamila Ćwiklińska, Anna Piwnik, Kamil Malinowski, Arkadiusz Bar, Bartłomiej Bożek

Hotel Narvil Conference & Spa to połączenie eleganckiego hotelu, nowoczesnego centrum konferencyjnego i ekskluzywnego spa. To miejsce obdarzone energią pochodzącą wprost z natury.
Hotel powstał w pełnej harmonii z przyrodą. która stanowiła inspirację zarówno dla nazwy, jak i dla przestrzeni wewnątrz. Na każdym kroku znajdują się niecodzienne nawiązania do dwóch symboli Hotelu- żywiołu wody i spokoju lasu.

Harmonogram
13:30 - 15:00 Lunch
15:30 - 16:30 Pokaz fryzjerski Richarda Thompsona
16:30 - 17:30 Przerwa kawowa
17:00 - 18:30 Premiera kolekcji AVALON #18
21:00 - 22:00 Uroczysta kolacja
22:00 - 23:00 Występ zespołu PECTUS
23:00 - 03:00 Wieczór tematyczny z DJ-em

Cena: 549 zł brutto

Więcej informacji u przedstawicieli handlowych marki Kemon lub na stronie http://kemon.pl/aktualnosci/kemon-days-pl

 

Najnowsze posty na forum