artego alter hair 2018

Skomentuj jako pierwszy!

artego alter hair 2018

Fryjerzy.com ogłasza zabawę artego alter hair 2018 – stylizacja miejska. Jesteś kreatywny i twórczy, lubisz brać udział w konkursach fryzjerskich? Weź udział w naszej zabawie. Przyślij stworzoną przez siebie stylizację o tematyce miejskiej i gotowe.

artego alter hair to niezależna, ogólnopolska zabawa dla stylistów nie bojących się wyzwań, posiadających dużą wyobraźnię i kreatywność w tworzeniu nowych fryzur. Ogłoszenie wyników zabawy odbędzie się podczas gali Artego Prestige Night 2018 w Poznaniu, w dniu 24 marca 2018 roku.
Uczestnicy zabawy mają za zadanie stworzyć stylizację o tematyce miejskiej, odpowiadającą najnowszym trendom. Zabawa jest podzielona na dwie kategorie damską i męską. Z każdej kategorii jury wybierze po jednym laureacie, który otrzyma nagrody.

Zgłoszenie konkursowe powinno zawierać:

- trzy etapy pracy z modelką lub modelem ( zdjęcie przed stylizacją, w trakcie i po stylizacji),
- dane kontaktowe uczestnika (imię, nazwisko, adres, telefon)
Zgłoszenie należy wysłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Zgłoszenia do zabawy można przysyłać od 22.01.2018 do 28.02.2018

Dodatkowo z wszystkich przysłanych prac w kategorii damskiej i męskiej, zostanie wyłoniona jedna praca, która zostanie nagrodzona Tytułem Publiczności a jej wykonawca otrzyma nagrodę rzeczową.
Co należy zrobić aby to osiągnąć, nic prostszego, wystarczy udostępnić post ze swoją pracą z Fanpage Fryzjerzy.com na swoją tablicę i zebrać jak najwięcej polubień.

Zdjęcia prac uczestników na profilu organizatora zostaną opublikowane w dniu 05 marca 2018 roku i czas dla uczestnika na udostępnienie i zebranie polubień pod swoją pracą będzie do 11 marca 2018 roku. Uczestnik, który za swoją pracę dostanie największą liczbę polubień otrzyma Tytuł Publiczności i nagrody.

Nagrody:
- kosmetyki ufundowane przez markę artego,
- nagrody rzeczowe ufundowane przez markę FOX,
- roczna prenumerata magazynu ESTETICA Polska,
- bilety wstępu na galę Artego Prestige Night 2018,
- szkolenie u Klaudiusza Iciek – stylizacja damska,
- szkolenie u Andrzeja Kawulok – Tytuł publiczności,
- szkolenie u barbera Sebastiana Karczewskiego – stylizacja męska

Uczestnictwo w zabawie oznacza akceptację regulaminu.

Prace oceniać będzie profesjonalne jury w składzie:
- przewodniczący jury: Wojciech Zieliński,
- członkowie jury: Ewa Cesarz, Dariusz Adamowski, Klaudiusz Iciek, Sebastian Karczewski, Andrzej Kawulok, Marcin Machnicki, Krzysztof Pajor.

Organizator: Fryzjerzy.com
Sponsor tytularny: artego
Sponsor: FOX, Klaudiusz Iciek, Andrzej Kawulok, Sebastian Karczewski
Patroni medialni: Estetica Polska, emagma.pl, Styling.pl

artel2018

Najnowsze posty na forum