Znamy datę Salon Look 2018

Skomentuj jako pierwszy!

Znamy datę Salon Look 2018

W dniach od 28 do 30 września 2018 roku w Madrycie odbędą się wiodące w Hiszpanii profesjonalne pokazy branży fryzjerskiej i estetycznej.

Daty te pozwalają na lepszą integrację wszystkich reprezentowanych branż, tak aby mogły być umieszczone w najbardziej odpowiednich salach, a tym samym ukazać bogactwo hiszpańskiej branży kosmetycznej. Wystawa zajmie hale 3, 5 i 7. W hali 3 znajdzie się branża estetyki, mikropigmentacji i kosmetyków naturalnych; w hali 5 znajdziemy makijaż, a hala 7 zgromadzi całą ofertę fryzjerską, w tym także firmy wystawiające meble fryzjerskie. Zostanie także określone konkretne miejsce gdzie powstanie scena targowa.

Kolejna edycja Salón Look ponownie zaprezentuje największą ofertę innowacji i trendów z sektora piękności Półwyspu Iberyjskiego, gromadząc propozycje ponad 400 wystawców i 1300 marek krajowych i międzynarodowych, potwierdzając przy tym zaangażowanie firmy w branże kosmetyczną i fryzjerską.

Edycja 2017, w której Salon Look świętowała 20. rocznicę powstania, odnotowała ponad 65 000 tys. Zwiedzających w tym ponad 2000 tys. gości zagranicznych.

Najnowsze posty na forum