Kemon podbija branżę mody

Skomentuj jako pierwszy!

Kemon podbija branżę mody

Marka Kemon coraz pewniej wkracza do świata mody. Kreowanie fryzur podczas pokazów Macieja Zienia czy Lidii Kality, a także na planie programu „#Supermodelka Plus Size” to jedynie wybrane przykłady działań marki na rynku mody w Polsce.

Detal ma znaczenie

Pokazy mody, telewizyjne show czy sesje zdjęciowe w kolorowych magazynach… Stoją za nimi sztaby ludzi, którzy pracują na końcowy efekt – projektanci, styliści, styliści fryzur, makijażyści i wiele innych osób. Żaden pokaz czy sesja zdjęciowa nie może obyć się bez nich. Nawet najlepszy projekt i doskonale skrojone ubranie bez odpowiednio dobranej fryzury czy makijażu, nie stworzy dzieła kompletnego. Niezbędna jest tu wiedza, doświadczenie i twórcze myślenie.>

Kemon i projektanci

Marka Kemon pragnąc współtworzyć dzieła, uzupełnione doskonałymi fryzurami, zdecydowała się na współpracę z największymi nazwiskami polskiej branży mody. W ciągu zaledwie kilku miesięcy styliści marki stworzyli fryzury dla czołowych projektantów. Jednym z nich jest Maciej Zień, który w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej, prezentował kolekcję „First Lady”. Bardzo klasyczna stylizacja włosów, oparta na najmodniejszym w tym sezonie przedziałku na środku głowy, gładko zaczesanych włosach i koczku nad karkiem, uzupełniła niezwykle kobiece, eleganckie, ale też sensualne projekty. Zupełnym przeciwieństwem był pokaz najnowszej kolekcji Lidii Kality. Będąca hołdem dla stylu punk, pełna rockowych elementów, ćwieków i krat, uzupełniona została również inspirowanymi punkiem fryzurami. Spektakularne irokezy, krótkie męskie cięcia, a także wpinane we włosy pióra były mocnym elementem stylizacji. Współpracę, której efekty można było podziwiać na wybiegu, poprzedziła lookbookowa sesja zdjęciowa kolekcji Lidii Kality, do której fryzury stworzyła stylistka marki Kemon Anna Piwnik. Odmienny od pokazu klimat sesji podkreśliły naturalne fryzury, eksponujące piękno włosów. Fryzury zmieniały się w zależności od pory dnia, a co za tym idzie potrzeb kobiety. Rano rozczesane, w czasie jazdy konnej splecione w warkocz, a podczas romantycznej kolacji, zebrane w zalotny kucyk.

Kemon na planie „#Supermodelki Plus Size”

Stylista marki – Klaudiusz Iciek „Claudius” ekspert programu „#Supermodelka Plus Size”, to autor metamorfoz finałowej piętnastki. Styliści Kemon, z „Claudiusem” na czele, tworząc spektakularne fryzury, przygotowywali przyszłe modelki do wszystkich zadań – sesji zdjęciowych czy pokazów, Dbali również o fryzury Jury programu.
Marka i styliści Kemon w 2017 r. byli również aktywni podczas innych wydarzeń związanych z branżą mody m.in. na Sopot Summer Fashion Days, pokazie Barbary Piekut w trakcie Mercure Fashion Night czy na Fashion Industry Days w Łodzi. To doskonałe otwarcie działań marki Kemon na polskim rynku mody. W kolejnym roku producent profesjonalnych kosmetyków do włosów także planuje wsparcie największych wydarzeń modowych w kraju.

Najnowsze posty na forum