TOP HAIR – DIE MESSE Düsseldorf 2018

Skomentuj jako pierwszy!

TOP HAIR – DIE MESSE Düsseldorf 2018

W dniach 10 i 11 marca 2018 r. Düsseldorf stanie się miejscem spotkania europejskich specjalistów fryzjerskich. W ubiegłym roku ponad 35 000 zwiedzających uczestniczyło w wiodących targach branży fryzjerskiej. Ze względu na zwiększające się zapotrzebowanie na miejsce przenosimy targi do hal 4, 5 i 6, optymalizując w ten sposób przestrzeń wystawową. Dla wystawców i odwiedzających oznacza to, że tworzymy więcej miejsca, większy komfort i lepszą obsługę ", mówi Michael Degen, dyrektor wykonawczy w Messe Düsseldorf. W 14. edycji targów zostanie również zmodernizowana ich nazwa i będzie w przyszłości brzmiała "TOP HAIR - DIE MESSE Düsseldorf".

Profesjonalna atmosfera
Cechą szczególną wszystkich obszarów TOP HAIR Düsseldorf jest profesjonalna i komunikatywna atmosfera, która stwarza najlepsze warunki do tworzenia powiązań i generowania biznesu. Jest to również cenione przez właścicieli salonów i mistrzów fryzjerstwa, którzy tradycyjnie odpowiadają za szczególnie dużą część odwiedzających. Ponad 450 wystawców i marek z branży kosmetyków do włosów zapewnia kompletny przegląd branży. Niepowtarzalna, udana koncepcja TOP HAIR Düsseldorf, połączona z targami, pokazami, warsztatami, fabryką cięcia, salonem fryzjerskim i kongresem również pozostaje nienaruszona - międzynarodowi goście targowi w Düsseldorfie mogą spodziewać się najwyższej jakości programu i najnowszych osiągnięć w dziedzinie cięcie, koloryzacji i stylizacji.

Wystawy i warsztaty z udziałem najlepszych międzynarodowych gwiazd
Scenia w Düsseldorfie to zapierająca dech w piersiach mieszanka wielu najlepszych międzynarodowych gwiazd. Szczególną atrakcją w programie TOP HAIR są rozbudowane pokazy w hali 6. Obok brytyjskiej legendy up-do, Patricka Camerona, Kevin Murphy również w tym roku będzie demonstrował swój kunszt na dużym pokazie. Australijczyk należy do najbardziej poszukiwanych stylistów fryzur na świecie. Wielki sobotni pokaz w tym roku nadchodzi z legendą stylizacji: Robert Lobetta wróci na scenę! Wraz z dyrektorem artystycznym Shayem Dempsey i Angelo Vallillo z Międzynarodowego Zespołu Artystycznego Sebastian zaprezentuje europejską premierę kolekcji Wiosna / Lato zatytułowanej "e-VOLUTION".
Linia na etapach warsztatowych w TOP HAIR Düsseldorf została zrestrukturyzowana. W halach 4 i 5 zespoły zaprezentują swoje interpretacje bieżących trendów, cięć i trików koloryzacji na każdym z dwóch etapów. Wśród nich znalazły się Artègo, Capelli Group, Chi, Compagnia della Bellezza, Eslabondexx Colour, Fischbach & Miller, Frank Brormann, Glynt, Goldwell, Haar Vial, Hair Concepts, Kemon, L'anza, L'Oreal, Label.m, Mike Karg, Moroccanoil, Nowa flaga Amika, Paul Mitchell, Pivot Point, Super Brillant, Toni i Guy, Vitality's i Wella.

Ucz się od profesjonalistów: Cutting Factory, Barbers 'Corner i Congress
Czy to za pomocą nożyczek, maszynki do golenia, maszynki do strzyżenia czy noża w 2018 roku Fabryka Tnąca w hali 4 znów będzie świętować sztukę fryzjerską. Tutaj odwiedzający targi mogą oglądać najwyższej klasy ekspertów, takich jak: Annerose Cutivel, Daniel Golz, Mike Karg czy Dana Wittmann podczas pracy. Co więcej, odwiedzający mogą wypróbować to, czego nauczyli się na ćwiczeniach.
Kolejny gorący punkt to Barbers 'Corner w hali 4, gdzie wszystko kręci się wokół fryzjerstwa megatrend. Zobaczymy także duży pokaz specjalny przedstawiający jakie trendy i techniki dominują obecnie na tradycyjnym polu barberingu. Oferta wystawców obejmuje wszystko, czego może pragnąć serce fryzjera: wyposażenie salonów i akcesoria fryzjerskie, takie jak materiały dekoracyjne, krzesła fryzjerskie i zestawy do mycia, ekskluzywna pielęgnacja salonów fryzjerskich, szampon, produkty do stylizacji i fryzjerstwa, produkty do skóry i pielęgnacji ciała, wyroby perfumeryjne, golarki, nożyczki , szczotki i grzebienie, a także usługi doradcze i koncepcje dotyczące szkoleń.
Odwiedzający TOP HAIR Business Congress w hali 4 będą musieli wyciągnąć swoje długopisy i ołówki zamiast nożyczek. Tutaj, podczas wykładów, znani prelegenci, jak Stephan Bethke, Peter Brandl, Wolf Davids i Heiko Schneider przekażą swoją przedsiębiorczą i strategiczną wiedzę z zakresu marketingu, zarządzania i komunikacji.

Top Salon
Wydarzenia będą ekscytujące w sobotni wieczór, 10 marca, gdzie nagroda "TOP Salon - The Challenge" zostanie zaprezentowana na scenie dużego show w hali 6. W pięciu kategoriach wyróżnione zostaną salony, których wizerunek publiczny, podejście do klienta, zachowanie personelu, innowacyjność i konsekwencja były w stanie przekonać jury. Kategorie są następujące: projekt (pionierskie projektowanie wnętrz), pracodawca (badanie talentów i szkolenia), koncepcja (innowacyjne modele biznesowe), marketing (doskonała komercjalizacja) i najlepsze praktyki (tutaj sukces i tradycja idą ze sobą w parze). W tym roku niezależne jury będzie nominować trzy salony w kategoriach, zanim (testowi) klienci zdecydują o zwycięzcach.

Pełen serwis
TOP HAIR Düsseldorf oferuje odwiedzającym kompleksową usługę. Przewodnik zawierający pełną listę wystawców, mapy hal i program dostępny jest bezpłatnie na miejscu. Można również bezpłatnie korzystać z żłobka na miejscu (dla dzieci od 4 lat), szatni i bagażu podręcznego oraz transportu publicznego w sieci transportu VRR (z ważnym biletem wstępu). Co więcej, dostępne są niedrogie oferty turystyczne na Koleje Niemieckie od 99 €, a także pakiety na wizyty targowe i zakwaterowanie w komfortowych hotelach w pobliżu centrum miasta, w tym śniadanie od 129 € (wczesny dodatek specjalny od 119 €).

Jeden wstęp za wszystko
TOP HAIR - DIE MESSE Düsseldorf jest otwarty od soboty, 10 marca 2018, od godz. 12.00 do 20.00 oraz w niedzielę, 11 marca 2018, od 9.00 do 18.00. Dla odwiedzających branżę obowiązuje: zobacz wszystko za jedną cenę. Ważny bilet targowy obejmuje wszystkie funkcje w składzie. Zamówiony przez Internet bilet całodniowy kosztuje 78 euro, bilet wstępu na całą imprezę kosztuje 118 euro (odpowiednio 83 i 122 euro na dzień w kasie) - umożliwia zwiedzającym uczestnictwo zarówno w targach, jak i wszystkich pokazach, warsztatach oraz Fabryka Cięcia i wydarzeniach kongresowych. Ponadto bilety w sobotę i niedzielę obejmują wstęp do równoległego BEAUTY DÜSSELDORF. Odwiedzający mogą również wziąć udział w pokazie make-up artist design, jedynych na świecie targach wyłącznie dla artystów makijażu scenicznego i kosmetycznego.

Najnowsze posty na forum