RUSH Academy Kreatywność w naszym DNA

Skomentuj jako pierwszy!

RUSH Academy Kreatywność w naszym DNA

Od czasu otwarcia ich pierwszego salonu w Wimbledon minęło prawie 25 lat, współzałożyciele i wspólne firmy C.E.Os z RUSH Hair, Andy Phouli i Stell Andrew mieli marzenie o otwarciu akademii fryzjerskiej, w której fryzjerzy mogliby przyjść, by poznać RUSH Way.

Ich marzenie stało się rzeczywistością, ponieważ Akademia RUSH została niedawno otwarta w sercu jednego z najbardziej eklektycznych i kosmopolitycznych obszarów Londynu - Covent Garden. Zaprojektowana przez Stell Andrew, Akademia RUSH to magiczna przestrzeń, miejska galeria sztuki połączona z edukacyjnym centrum doskonałości. Jasne sale lekcyjne z konkretnymi pozycjami stylizacji mogące pomieścić 40 studentów są oddzielone od stref wyjścia i recepcji dużymi szklanymi i metalowymi przegrodami. W nowej Akademii będzie odbywał się szeroki wachlarz krótko- i długoterminowych kursów począwszy od kursów motywacyjnych do cięcia RUSH, kolorów RUSH i kursu podstawowego RUSH.

Struktura z zewnątrz budynku stanowiła wzór projektu z odkrytą ceglaną ścianą, rozpadającym się tynkiem, nieosłoniętymi kanałami, kamiennymi podłogami i metalowymi bramami oraz klatką schodową - wszystko to nadaje budynkowi surowy utylitarny charakter. Obszar dorzecza znajduje się w podziemnych łukach wzdłuż dostosowanego do potrzeb klienta baru i jednostek handlowych. Recepcja wykonana jest ze stalowych i 100-letnich desek, a stare laboratoryjne biurko i krzesła szkolne znajdują się w strefie wyjścia, gdzie wszyscy, którzy odwiedzą Akademię, będą zaintrygowani sztuką graffiti przedstawiającą Elvisa, Jimi'ego Hendrixa i Sida Viciousa stworzoną przez artystę ulicznego Paul Insect na odsłoniętych ceglanych ścianach. Odwiedzający Akademię RUSH zostaną wciągnięci w miejskie dzieła sztuki autorstwa Matt'a Small'a, który namalował dwa śmiałe, pochłaniające dzieła bezpośrednio na starych drzwiach lodówki.

Oświetlenie jest kluczem do stworzenia właściwej atmosfery w każdej dziedzinie Akademii, a spektakularny żyrandol brytyjskiego projektanta, Toma Dixona, jest współczesny, a jednocześnie jest dość wyrazisty. Oświetlenie Toma Dixona i miękkie meble były również używane w całej Akademii. Stell i jego zespół stworzyli mieszankę stymulującego designu, który zainspiruje wszystkich odwiedzających. Sen Andiego i Stella stał się rzeczywistością, która uosabia RUSH i to, co one oznaczają - nowoczesną modę uliczną, innowacyjne fryzjerstwo oraz umiejętność kreowania trendów i dzielenia się nimi z innymi fryzjerami na całym świecie.

Najnowsze posty na forum