Mahogany prezentuje najnowszą kolekcję Curve-Linear

Skomentuj jako pierwszy!

Mahogany prezentuje najnowszą kolekcję Curve-Linear

Tegoroczny Salon International obfitował w wiele pokazów, dlatego nie mogło tez zabraknąć pokazu zespołu Mahogany z jego najnowszą kolekcją Curve-Linear.

Zespół Mahogany znany jest z nieskazitelnych strzyżeń i kolorów wykonanych z precyzją i wyraźnymi odcieniami. Tym razem zespół pokazał delikatną płynność w strzeżeniach i piękno naturalnej faktury. Kolekcja została zainspirowana prawdziwymi brytyjskimi ikonami, w tym architekturą Zaha Hadid, rzeźbami Sir Henry Moore i cieniem Cutty Purdey, noszonymi przez Joannę Lumley w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku, The Avengers.

Prezentowana na żywo na scenie przez zespół artystyczny Mahogany kolekcja Curve-Linear obejmowała szerokie spektrum kolorów od blonu do odcieni granatu, uzupełniając je zakrzywionymi linie nacięć i punktów ogniskowania wokół obwódki dodając głębię i dramat.

Cuts prezentuje dramatyczne kształty głowy, które Mahogany są znane, ale z miękkimi panelami w kształcie litery C, a rozłączone długości zostały połączone z naturalną fakturą, aby dodać kobiecej miękkości do kreacji. Dyrektor wykonawczy HJ, Jayne Lewis Orr, powiedział: "Seminarium Mahogany jest zawsze inspirowane cięciami i kolorami, a i w tym roku nie było inaczej. Stylizacje były dramatyczne, ale piękne i istnieje wiele technik, aby wrócić do salonu i wykorzystać je na swoich klientach, a także inspirujące spojrzenia, aby zachęcić stylistów do szerszej kreatywności".

Najnowsze posty na forum