Fryzury klasyczne z Patrick Cameron

Skomentuj jako pierwszy!

Fryzury klasyczne z Patrick Cameron

Podczas trwania Salon International 2017 Patric Cameron, mistrz długich włosów, miał swój pokaz najnowszej kolekcji Easy Classics. Kolekcja Easy Classics to dziesięć eleganckich stylów, wszystkie podzielone na proste kroki i sprytne techniki oszczędzające czas. "Z tą kolekcją chciałbym przywrócić siłę fryzjerowi. Dziś 60-70% klientów salonu ma długie włosy, więc ważne jest, abyś wiedział, jak z nimi pracować " - powiedział publiczności Patric.

Pierwsze cztery stylizacje, prezentują wszechstronność klasycznego kucyka. W tych stylizacjach Patrick dodał swój elegancki styl poprzez proste techniki add-onu, które stworzyły i podniosły kucyka od prostego do niemożliwego szyku poprzez węże, skręty i tkane części włosów. W drugiej połowie pokazu chodziło o użycie wyściółki włosów do stworzenia eleganckich kształtów i dramatycznych struktur.

Patrick użył włosa wyściółki, a także włosów modelek, które były powleczone i zabezpieczone w siatce, aby stworzyć serię stylów eleganckich, odświeżających. Pokazane stylizacje składały się z trzech powiązanych kucyków i asymetrycznego plecionego włosa. Patric wciągnął włosy przez gąbkę i skręcił je, w ten sposób stworzył prostą, elegancką stylizację. Było to świetne spojrzenie dla tych, którzy wydłużają włosy, ponieważ nie wywierają nacisku na nie, a także nadają się dla panny młodej, która chce zmienić wygląd w tym wyjątkowym dniu.

Patrick również stworzył show, aby podzielić się z publicznością jego najnowszą produkcją edukacyjną. Filmy instruktażowe może pobrać każdy ze specjalnej platformy, aby poznać dokładniej techniki krok po kroku tworzenia stylizacji z długich włosów. Dyrektor wykonawczy HJ, Jayne Lewis Orr, powiedział: "Patrick zawsze przyciąga tłum, ponieważ ludzie uwielbiają go obserwować. Poza tym jest najlepszym showmanem, jest również jednym z najbardziej znanych na świecie edukatorów. Sprawia, że rzeczy wyglądają na proste, a jego techniki są naprawdę niezwykłe. Każdy może wrócić do salonu i ich używać, a to jest nieocenione, a także inspirujące”.

 

Najnowsze posty na forum