Podczas Salon International TONI & GUY zaprezentowali swoją nową kolekcję Futurewise.

Skomentuj jako pierwszy!

Podczas Salon International TONI & GUY zaprezentowali swoją nową kolekcję Futurewise.

Prezentacja najnowszej kolekcji label.mp3 We Are Two. Koncepcja, która została wprowadzona do życia na scenie poprzez powiązanie modeli. Wśród modeli pojawiły się dwa nowe oblicza - Alex i Maya - które zostały odkryte przez internet dzięki ogólnoświatowemu wyszukiwaniu mediów w poszukiwaniu nowych talentów.

Jednak w kolekcji nie chodzi tylko o ładne pary; temat rozciąga się znacznie dalej. Pomysł relacji został zbadany przez związek między klientami i stylistami. Wszystko to byłoby niemożliwe bez duetu, który jest w marce, założycielem i prezesem Toni Mascolo i jego córką Global Creative Director Sacha.

Kolejnym krokiem była nowa kolekcja TONI & GUY FUTUREWISE. Historia zawiera ponad 30 stylizacji, począwszy od eksperymentalnych kawałków i kolorów, po przyjazne dla konsumentów wysoce komercyjne wyglądy. Zeszłoroczny tryptyk przekrojowych wzorów utorował drogę do tegorocznych zaawansowanych, kreatywnych technik, zwanych sekcjami blokującymi: kątami blokującymi, krzywymi. Progresję obserwuje się poprzez utworzenie punktów ogniskowych i konkretnych obszarów szczegółowych tak aby utrzymać dostosowanie, ale w sposób bardziej wyrafinowany.

TONI & GUY jest oficjalnym sponsorem tygodnia mody w Londynie, Modny Mężczyzn w Londynie. To długotrwałe partnerstwo (ponad dekadę!) ukoronowane zostało prezentacją modeli z najnowszej kolekcji Mary Katrantzou, która została wystylizowana przez zespół. Obfite kształty, fale teksturowane i sensacyjne kolory wszystkich wzbudziły w zachwyt w połączeniu z wzorową kolekcję odzieży. Całkowicie spektakularna prezentacja awangardowa od kreatywnej marki Indira Schauwecker i Efi Davies. Zainspirowany pożarem, lodem, wodą i powietrzem, pokaz obejmował maszynę śniegową, ogień i wiatr, ze specjalnymi efektami, które przygryzały tylko niektóre spektakularne, rzeźbiarskie, awangardowe wizerunki włosów, które przekłuwały uwagę oglądających.
Dyrektor wykonawczy HJ, Jayne Lewis Orr powiedział: "Zawsze z TONI & GUY wychodzi show pełen inspiracji, a dzisiejsza wyprzedaż nie była inna. Od artystycznej awangardy do naprawdę przyjaznych konsumentom cięć i kolorów, naprawdę było coś dla każdego. Sacha i jej zespół zrobili niesamowitą robotę i wiem, że tłum przyjdzie ".

Najnowsze posty na forum