RUSH ACADEMY pokaz na Salon International 2017

Skomentuj jako pierwszy!

RUSH ACADEMY pokaz na Salon International 2017

Największy i bardziej ekscytujący pokaz niż kiedykolwiek wcześniej, RUSH Live ponownie na Salon International. Przez siedem lat zespół RUSH Hair zbiera fundusze na rzecz GOSH, a jako współzałożyciel fundacji dyrektor generalny, Stell Andrew powiedział: "Wystarczy tu dziś być, pomożesz ocalić życie kogoś innego dziecka lub wnuka. "

Następnie Stell przywitał na scenie International Creative Director, Andy'ego Heasmana i International Color Director, Chrisa Williamsa, który zaprosił na scenę nowo otwartą Akademię RUSH. "Kreatywność jest w naszym DNA", powiedział Andy ", a w nowej Akademii Rush planujemy kształcić, motywować i inspirować wszystkich, którzy planują rozwijać umiejętności i kreatywność".

RUSH Artistic Team przy współpracy z L'Oreal rozpoczęli pokaz. MJ zaprezentował piękne geometryczne kształty, wzbogacone wizjonerskimi kolorowymi panelami, pokazując, jak kolor może dodać nowy, odważny wymiar fryzurze.

Następna część pokazu przeniosła nas do innego świata, finalistki Avant Garde Roku, a członek zespołu artystycznego RUSH, Seung Ki Baek, wyszła na scenę i pokazała kolekcję luminescencyjną.
Andy Heasman wrócił na scenę wraz z dyrektorem ds. Edukacji RUSH, Paolą Pinto i zespołem warsztatowym, aby zaprezentować techniki strzyżenia Tom

International Creative Director, Andy Heasman i zespół RUSH pracowali nad łączeniem kształtów o kształcie kwadratowym i okrągłym, łamiąc pewne zasady, tworząc coś bardzo pięknego i niepowtarzalnego.

Wieczór zakończył się fantastycznym finałem prezentującym wszystkie stylizacje z każdej części programu. Andy podziękował sponsorom L'Oréal, iSalon, KMS, Maletti, Balmain i fryzjerom oraz publiczności, za to że przyczynili się do pozyskania funduszy na taką godną sprawę. "Dzisiaj wieczorem chodziło o zebranie pieniędzy na Szpital Wielkiego Ormond Street, a także dzielenie się pomysłami twórczymi".

Najnowsze posty na forum