Relacja z Salon International 2017

Skomentuj jako pierwszy!

Relacja z Salon International 2017

To był kolejny rewelacyjny rok na Salon International. Ponad 40 000 tys. gości odwiedziło ExCeL London w trakcie trzech dni inspiracji fryzjerskiej, edukacji i innowacji.

Goście z całego świata uczestniczyli w wydarzeniu roku, pod czas którego odbył się również międzynarodowy finał Wella International TrendVision. Podczas wieczornej ceremonii zaproszeni goście poznali laureatów konkursu, Mana Dave i Kylie Hayes, oboje z Nowej Zelandii, otrzymali nagrody Platinum ColorVision i CreativeVision, nagrodę People's Choice Award ColorVision - Taner YilDiz z Turcji; nagrodę People's Choice Award CreativeVision - Kai Jung z Korei Południowej; trzecie miejsce w konkurencji ColorVision otrzymał Vic Chung z Tajwanu; trzecie miejsce w konkurencji CreativeVision otrzymał Chu Lin z Tajwanu; srebrny medal w konkurencji Award ColorVision trafił do Alexander de Lara z Filipin a w konkurencji Award CreativeVision srebro otrzymała Marina Krusheinitskaia z Rosji; złoto w konkurencji Award ColorVision powędrowało do Jose Quioni z Puerto Rico a w konkurencji Award CreativeVision złoto otrzymała Gisleine Bernhardt. Annie Humphreys została doceniona przez Wella TrendVision Lifetime Achievement Award za 50-lecie kolorowego poświęcenia.
Podczas TrendVision odbyły się także inspirujące pokazy brytyjskiego fryzjerstwa w tym: Sanrizz, Robert Eaton i Marc Antoni. Andreas Kurkowitz, nowy globalny ambasador koloru dla Wella Professionals, przedstawił następnie trendy na wiosnę / lato 2018, które skupiają się na umieszczaniu koloru "non-touring".

Inspiracje dla zwiedzających znajdowały się na każdym stoisku, na czele z takimi firmami, jak Robert Cromeans, Zoe Irwin i Hooker & Young, które prezentowały najnowsze dodatki produktowe. Marka WAHL przedstawiła nowy styl stylizacji damskiej, wyposażony w suszarkę do włosów i żelazko do stylizacji. BaByliss PRO przedstawił Perfect Curl MKII, aby wytworzyć lśniące loki, fale lub pierścienie zatrzaskowe, a etykietę labelhow przedstawiła ich gamę akcesoriów - idealny dodatek do nowo wprowadzonego menu suszenia strumieniowo-ściernego.
Oprócz stoisk wystawowych, Salon International prezentował także takie pokazy, jak Trevor Sorbie, Patrick Cameron, Akademia Sassoon, TONI & GUY, RUSH i BaByliss PRO z Salon Live, podczas gdy Mahogany prowadzili popularne seminaria.

Mając na uwadze trzydniowe wydarzenie, dyrektor zarządzający HJ, Mark Moloney, powiedział: "To był kolejny, wypełniony akcją weekend fryzjerskiej inspiracji, edukacji i emocji z pokazem przyciągającym więcej właścicieli salonów, stylistów i techników kolorystycznych niż wcześniej. Targi co roku są większe i cieszymy się, że przyciągają gości z całego świata, aby przyjść i świętować, to co jest najlepsze w brytyjskim fryzjerstwie. Salon International jest fundamentem branży i jest to zaszczyt wiedzieć, że jest to tak ogromne wydarzenie w kalendarzu dla fryzjerów."

Najnowsze posty na forum