XVII Festiwal i Targi Hair Fair & Beauty Fair Moc atrakcji w Katowicach !!!

Skomentuj jako pierwszy!

XVII Festiwal i Targi Hair Fair & Beauty Fair Moc atrakcji w Katowicach !!!

Już niebawem, w ostatni weekend listopada 2017, startuje w Katowicach najatrakcyjniejsza impreza fryzjerska w Polsce, jaką stał się Festiwal oraz Targi Hair Fair & Beauty Fair. Tegoroczna, 17. edycja, jak zwykle przynosi całe mnóstwo atrakcji, które koniecznie trzeba zobaczyć. Najbardziej spektakularna będzie oczywiście, jak co roku, scena główna, która powinna zaspokoić oczekiwania nawet największych koneserów sztuki fryzjerskiej.

Wiadomo już na pewno, że będzie okazja zobaczenia nowego show przygotowanego pod kierownictwem Dyrektor Artystycznej marki Kaaral Polska - Marty Robak oraz Joanny Ciecierskiej - Bajor, Magdaleny Grzesiak i Błażeja Adamusa, zatytułowanego „ART COMPLETE”, równie ciekawie zapowiada się show „Cathedral”, z którym wystąpi na scenie Gantyshyn Team pod przewodnictwem Patrycji i Vovy Gnatyshyn. Oryginalne widowisko pod nazwą „MAGIC OF GOLD” zapowiada zawsze kreatywny i efektowny Robert Wypych, z którym – pod względem artystycznym – konkurować będzie na scenie tegoroczna Kolekcja Montibello Hairsonality przygotowana i zaprezentowana przez Martynę Marię Mosiołek oraz Oskar Stankiewicz, a następnie męski team – Robert Grzempowski & Adam Szulc, z pokazem zatytułowanym „NEON & PUNK”.

Z całą pewnością warto będzie zobaczyć show „ART CODE” show muzyczno-ruchowo-stylizacyjne, mające na celu udowodnić, że fryzjerstwo to nie tylko rzemiosło, ale także sztuka. Autorska Grupa Artystyczna Macieja Wróblewskiego, sięgając po środki nie do końca oczywiste w świecie fryzjerskim, przygotuje niebanalne stylizacje. Pokaże, że inspiracje można znaleźć wszędzie. Skłoni fryzjerów do poszukiwania własnej ścieżki, która jak zapisany kod DNA, tkwi w każdym z nich. Gościnnie wystąpi wszechstronny artysta i performer Kuba Słomkowski.

„Elegance Show – Premiera”, w którym swój fryzjerski kunszt zaprezentują: Piotr Staszewski, Damian Zakrzewski oraz Lucjan Wosiek. Dopełnieniem tych wszystkich atrakcji będą równie ciekawe pokazy przygotowane przez „Modne włosy”: show „Morialne uczesanie”, stylistów Emme Diciotto, no i oczywiście SUBTIL INTERNATIONAL TEAM, który po ubiegłorocznym sukcesie pokazu utrzymanego w konwencji hollywoodzkiej gali rozdania Oskarów, zaprasza nas w tym roku do … Bollywood!

wat171025

Wśród odwiedzających Festiwal fryzjerów-profesjonalistów coraz większym zainteresowaniem cieszy się, rozwijająca się programowo z roku na rok, Scena Edukacyjna EDU STAGE, gdzie będzie możliwość wzbogacenia swojej wiedzy i fachowych umiejętności, przyglądając się wykonywanym krop po kroku stylizacjom, upięciom i strzyżeniom. Na tegoroczną edycję imprezy EDU STAGE oddana zostaje we władanie takim fryzjerskim autorytetom jak Pivot Point, Centrum Kreowania Wizerunku „Cztery Pory Roku”, Paweł Dudek, „Cyrulik Śląski” czy styliści i edukatorzy marek Elegance oraz Newsha.
W oba festiwalowe dni warto także odwiedzić sale wykładowe, w których swoje interesujące prezentacje zapowiedziały m.in. takie marki jak Panda, Medialb, Kaaral, a także a także niekwestionowany autorytet Maciej Maniewski!

Dopełnieniem niezwykle bogatego programu tegorocznego Festiwalu będą - już tradycyjnie - konkursy fryzjerskie, umożliwiające zarówno doświadczonym już zawodowo fryzjerom, jak i adeptom sztuki fryzjerskiej wzięcia udziału we współzawodnictwie i walce o atrakcyjne nagrody, których kreatywność i umiejętności oceniać będzie grono najbardziej znanych i utytułowanych polskich stylistów, zaproszonych w skład jury.

W ogromnej hali wystawienniczej zagoszczą wystawcy, którzy na przepięknych stoiskach zaprezentują swoją ofertę ponad 400 marek fryzjerskich.

Tak więc, przy takiej liczbie i jakości atrakcji, każdy znajdzie coś interesującego dla siebie, a wrażenia z tegorocznego Festiwalu na pewno długo pozostaną w pamięci wszystkich uczestników i odwiedzających. Zapraszamy do Katowic 25-26 XI 2017 !!!

Bilety już są w sprzedaży: Ticketpro.pl
A więcej informacji uzyskacie na www.festiwalfryzjerski.pl

KONKURSY:
http://www.festiwalfryzjerski.pl/strefa_zawodnika.html

BILETY:
http://www.festiwalfryzjerski.pl/cennik_biletow.html

 

 

 

Najnowsze posty na forum