Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie URODA Gdańsk - Program targów

Skomentuj jako pierwszy!

Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie URODA Gdańsk - Program targów

Zapraszamy serdecznie do Gdańska na Jubileuszowe 20. Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie URODA.  Impreza odbędzie się  w dniach 7-8 października w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO. URODA to największe targi kosmetyczno-fryzjerskie w Północnej Polsce.

07.10.2017 | sobota |10.00-18.00
09.00 - 11.30 XX MISTRZOSTWA STYLIZACJI PAZNOKCI NAIL MASTER CUP | PINK &WHITE | AKRYL
XX MISTRZOSTWA STYLIZACJI PAZNOKCI NAIL MASTER CUP | PINK &WHITE | ŻEL
organizator - Euro Fashion Akademia Paznokcia
zgłoszenia - http://nailmastercup.com/
|hala C - strefa E|
10.00 - 16.00 5. OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA W MAKIJAŻU PERMANENTNYM
Zaprasza - Medical Line Micropigmentation
|hala B - strefa A|
10.00 - 18.00 MAKE-UP STUDIO - BEAUTY CORNER | STREFA MAKIJAŻY
Zaprasza - Szkoła Wizażu i Stylizacji Beaty Małachowskiej BEAUTY ART i firma INGLOT
|hala B - strefa D|
10.00 - 18.00 STREFA BARBERINGU | Strefa dla Panów - prezentacja kosmetyków i sprzętu do salonów specjalizujących się w strzyżeniu i goleniu, w programie pokazy barberingowe.
Zaprasza - Barber Expert Academy
|hala B - strefa C|
10.00 - 18.00 FASHION ZONE by MARANTHA | Strefa dedykowana kreacji wizerunku KOBIET poprzez modę, spotkania z GOŚĆMI - stylistami, fotografem, blogerami, modelkami, wizażystami prezentującymi najnowsze trendy w modzie na nadchodzący sezon 2018.
Zaprasza - Marantha
|hala C - strefa F|
10.30 - 11.10 WPŁYW DEFORMACJI ORTOPEDYCZNYCH NA POWSTAWANIE ZMIAN HYPERKERATOTYCZNYCH W OBRĘBIE STOPY marka COLORFUL | WYKŁAD I POKAZ
mgr Elżbieta Szczepańska - dyplomowany podolog, wykładowca, trener, szkoleniowiec
organizator - Ambasada Kosmetyczna
|hala B - scena pokazowa|
11.00 - 13.00 PIELĘGNACJA RAN PRZEWLEKŁYCH W GABINECIE KOMETYCZNYM | WYKŁAD
mgr Agnieszka Mączka - specjalista w leczeniu ran
organizator - Sklep Specjalistycznego Zaopatrzenia Medycznego „Servitium"
wstęp wolny
|sala konferencyjna 3|
11.10 - 11.45 PRZYJACIÓŁKA Z PROWANSJI - MASAŻ RELAKSACYJNY Z WYKORZYSTANIEM AROMATYCZNEJ ŚWIECY DO MASAŻU L’AMIE DE PROVENCE | WYKŁAD I POKAZ
Karol Nowiński - terapeuta SPA
organizator - Ambasada Kosmetyczna
|hala B - scena pokazowa|
10.30 - 14.00 MIĘDZYNARODOWE OTWARTE MISTRZOSTWA WE FRYZJERSTWIE CMC POLSKA | GDAŃSK BEAUTY AWARDS 2017 na licencji Confederation Mondiale Coiffure
organizator - Federacja Stylistów i Kreatorów na licencji Confederation Mondiale Coiffure
zgłoszenia - http://www.juranart.com/hairstudio/content/gdansk_beauty_awards_2017
|hala B - strefa B|
10.30 - 11.30 BARBER OLD SCHOOL | Strzyżenie z modelowaniem | Kategoria fryzjerstwo męskie
SALON LOOK |Modne strzyżenie z modelowaniem |Kategoria fryzjerstwo damskie
12.30 - 13.30 EVENING STYLE | Fryzura wieczorowa |Kategoria fryzjerstwo damskie
BRIDAL STYLE |Fryzura ślubna | Kategoria fryzjerstwo damskie
10.30 - 18.00 6. OGÓLNOPOLSKI KONGRES WIZAŻYSTÓW | MODELOWANIE TWARZY I ŁUKU BRWIOWEGO JAKO GŁÓWNE ELEMENTY KREOWANIA WIZERUNKU TWARZY
organizator - Międzynarodowe Targi Gdańskie SA
partner - Europejska Akademia Estetyki Artystycznej Jolanty Wagner
wstęp płatny, zgłoszenia elektroniczne - https://uroda2017.exposupport.pl/shop
|sala konferencyjna 1a|
10.30 - 12.00 SPOSOBY MODYFIKACJI BRWI ORAZ TECHNIKI ICH PODKREŚLANIA
wykład i pokaz
Grażyna Kleba - make -up artist, juror, wykładowca
12.30 - 14.00 MODYFIKACJA KSZTAŁTU BRWI U MĘŻCZYZN - wykład i pokaz
Grażyna Kleba - make-up artist, juror, wykładowca
14.45 - 16.15 DOPASOWANIE FORMY BRWI DO KSZTAŁTU TWARZY – wykład i pokaz
Jolanta Wagner - make-up artist, juror, wykładowca
dyrektor artystyczny Europejskiej Akademii Estetyki Artystycznej
16.30 - 18.00 MODYFIKACJA BRWI Z UWZGLĘDNIENIEM TECHNIK I KSZTAŁTÓW TWARZY- warsztat
Jolanta Wagner - make-up artist, juror, wykładowca,
dyrektor artystyczny Europejskiej Akademii Estetyki Artystycznej
/odpowiednie kosmetyki i akcesoria uczestnicy zabezpieczają we własnym zakresie/
11.00 - 12.00 7. OTWARTE MISTRZOSTWA WIZAŻU I STYLIZACJI | BAROKOWY GLAMOUR
organizator - Międzynarodowe Targi Gdańskie SA
partner - Szkoła Wizażu i Stylizacji Beaty Małachowskiej BEAUTY ART.
zgłoszenia - http://urodatargi.amberexpo.pl
/title,7__OTWARTE_MISTRZOSTWA_WIZAZU_I_STYLIZACJI,pid,3761.html
|hala C - scena główna|
11.30 - 12.30 WIELKIE MOŻLIWOŚCI MALEŃKICH CZĄSTECZEK O2 i CO2 - KARBOXYTERAPIA|
WYKŁAD I POKAZ
Magdalena Czajkowska - kosmetolog, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Monika Pawlicka - kosmetolog, absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie
organizator - AYCOM
wstęp wolny
|sala konferencyjna 2|
12.00 OFICJALNE OTWARCIE TARGÓW
|hala C - scena główna|
12.00 - 12.40 USIECIOWANY KWAS HIALURONOWY BIOHYALUX GWARANCJĄ PIĘKNA | PRELEKCJA
Karolina Bartos - wykładowca akademicki Akademii Medycznej i Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
organizator - Tri Star Cosmetics
|hala B - scena pokazowa|
12.00 - 13.15 XX MISTRZOSTWA STYLIZACJI PAZNOKCI NAIL MASTER CUP | MANICURE HYBRYDOWY
| SOAK OFF
organizator - Euro Fashion Akademia Paznokcia
zgłoszenia - http://nailmastercup.com/
|hala C - strefa E|
12.20 - 13.00 TRENDY W MAKIJAŻU JESIENNO - ZIMOWYM | POKAZ MAKIJAŻU
Jolanta Wagner - make-up artist, dyrektor artystyczny Europejskiej Akademii Estetyki Artystycznej
|hala C - scena główna|
12.40 - 13.20 SKUTECZNA I BEZPIECZNA FUZJA - INNOWACYJNE MIESZANINY KWASÓW W ZABIEGACH NOWOCZESNEJ EKSFOLIACJI | PRELEKCJA
dr Marcin Wasylewski - Dyrektor Działu Badań i Rozwoju, ekspert Chantarelle
organizator - Tri Star Cosmetics
|hala B - scena pokazowa|
13.00 - 14.00 18. MISTRZOSTWA MAKIJAŻU KOBIETY DOJRZAŁEJ |SPORTOWY WIZERUNEK KOBIETY DOJRZAŁEJ
organizator - Międzynarodowe Targi Gdańskie SA
patronat - Europejska Akademia Estetyki Artystycznej Jolanty Wagner
zgłoszenia - http://urodatargi.amberexpo.pl
/title,MISTRZOSTWA_MAKIJAZU_KOBIETY_DOJRZALEJ,pid,3763.html
|hala C - scena główna|
13.00 - 14.00 ODMŁADZANIE BEZ SKALPELA - MIKROPIGMENTACJA I ZABIEGI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ - IDEALNE POŁĄCZENIA | WYKŁAD
Żaneta Stanisławska - członek SPCP USA właściciel Broadway Beauty, międzynarodowa trenerka microblading, makijażu permanentnego i mikropigmentacji medycznej, wykładowczyni akademicka
organizator - Broadway Beauty
wstęp wolny
|sala konferencyjna 2|
13.20 - 14.00 SKIN BREATH - ODDECH DLA SKÓRY NIEDOTLENIONEJ I POZBAWIONEJ ENERGII. INNOWACYJNY ZABIEG DOTLENIAJĄCO - ENERGETYZUJĄCY BIELENDA PROFESSIONAL | PREZENTACJA
Justyna Mrówczyńska - magister kosmetologii, regionalny kierownik sprzedaży, szkoleniowiec Bielenda Professional
organizator - Bielenda Professional
|hala B - scena pokazowa|
13.30 - 15.00 PROFILAKTYKA ZAKAŻEŃ W GABINETACH USŁUG UPIĘKSZAJĄCYCH - WYMAGANIA SANITARNE ZE SZCZEGÓLNYM UWZGLĘDNIENIEM ZAGADNIEŃ DEKONTAMINACJI - MYCIA, DEZYZFEKCJI I STERYLIZACJI | WYKŁAD
mgr Aleksandra Kulma - starszy asystent oddziału Epidemiologii i Statystyki WSSE w Gdańsku, mgr biologii - genetyk, inspektor BHP, wizażystka
organizator - Pomorski Państwowy Inspektor Sanitarny
wstęp wolny
|sala konferancyjna 3|
13.45 - 14.45 XX MISTRZOSTWA STYLIZACJI PAZNOKCI NAIL MASTER CUP | PINK&WHITE | SALON NAILS
organizator – Euro Fashion Akademia Paznokcia
zgłoszenia - http://nailmastercup.com/
|hala C - strefa E|
14.00 - 15.00 PROCEDURA SPRZEDAŻY W SALONIE BEAUTY – Jak rozmawiać z klientką, by zachęcić ją do kolejnych zabiegów i kosmetyków | WYKŁAD
Marta Fiłoń - trener biznesu spa&beauty
organizator - Beauty Inspiration
|hala B - scena pokazowa|
14.00 - 15.00 MISTRZOWIE URODY | GALA PLEBISCYTU DZIENNIKA BAŁTYCKIEGO
|hala C - scena główna|
14.30 - 16.30 AKCJA CHARYTATYWNA NA RZECZ HOSPICJUM POMORZE DZIECIOM | CZESANIE ZA UŚMIECH
Układanie włosów chętnym osobom przez uczniów pomorskich szkół fryzjerskich za datki na
rzecz Hospicjum.
organizator - Pomorska Izba Małych i Średnich Przedsiębiorstw
|hala B - strefa B|
15.00 - 15.30 NOWE TRENDY - SPOTLIGHT JAKO MAKIJAŻ ŚLUBNY | POKAZ MAKIJAŻU
Beata Małachowska - właściciel Szkoły Wizażu i Stylizacji Beaty Małachowskiej BEAUTY ART
|hala C - scena główna|
15.00 - 15.30 MANICURE LUNCHOWY - CZYLI IDEALNY FRENCH W 30 MINUT. INNOWACYJNA STYLIZACJA
DIPSYSTEM POWDER POLISH | POKAZ
Daria Wysocka - instruktor StarNail & Cuccio
organizator - MARGO
|hala B - scena pokazowa|
15.30 - 16.00 REKLAMA TELEWIZYJNA. LUKSUS, CZY KLUCZ DO WZROSTU TWOJEJ SPRZEDAŻY? | PREZENTACJA
organizator - Biuro Reklamy TVN Media
|hala C - scena główna|
15.30 - 16.00 LART - ODKRYJ MARKĘ, KTÓRĄ POKOCHAJĄ POLKI! | PREZENTACJA
Natalia Czyrny - manager marketingu i PR-u V&K Cosmetic
Karina Makuch - ekspert, stylistka, szkoleniowiec V&K Cosmetic
organizator - V&K Cosmetic
|hala B - scena pokazowa|
16.00 - 16.30 PIĘKNO JEST W KAŻDEJ Z NAS | POKAZ MAKIJAŻU DZIENNEGO
organizator - Koło Naukowe Kosmetoskan przy Wydziale Fizjoterapii i Nauk o Zdrowiu w Wyższej
Szkole Zarządzania w Gdańsku
|hala B - scena pokazowa|
16.30 GALA URODY | Ceremonia wręczenia nagród laureatom konkursów i mistrzostw
7. Otwarte Mistrzostwa Wizażu i Stylizacji | Barokowy Glamour
18. Mistrzostwa Makijażu Kobiety Dojrzałej | Sportowy Wizerunek Kobiety Dojrzałej
Konkurs na najlepszy produkt Targów Uroda o Medal Mercurius Gedanensis
|hala C - scena główna|
17.00 - 18.00 GALA CMC POLSKA | Ceremonia wręczenia nagród laureatom Międzynarodowych Otwartych Mistrzostw we Fryzjerstwie CMC Polska na licencji Confederetion Mondiale Coiffure
OLD SCHOOL | Strzyżenie z modelowaniem | Kategoria fryzjerstwo męskie
SALON LOOK |Modne strzyżenie z modelowaniem | Kategoria fryzjerstwo damskie
EVENING STYLE | Fryzura wieczorowa | Kategoria fryzjerstwo damskie
BRIDAL STYLE |Fryzura ślubna | Kategoria fryzjerstwo damskie
|hala C - scena główna|
17.00 CEREMONIA WRĘCZENIA NAGRÓD LAUREATOM
XX Mistrzostwa Stylizacji Paznokci Nail Master Cup | Pink&White | Akryl
XX Mistrzostwa Stylizacji Paznokci Nail Master Cup | Pink&White | Żel
XX Mistrzostwa Stylizacji Paznokci Nail Master Cup | Manicure Hybrydowego | Soak-off
XX Mistrzostwa Stylizacji Paznokci Nail Master Cup | Pink&White | Salon Nails
|hala B - scena pokazowa|
17.30 CEREMONIA WRĘCZENIA NAGRÓD LAUREATOM
5. Ogólnopolskich Mistrzostw w Makijażu Permanentnym
|hala B - scena pokazowa|

08.10.2017 | niedziela |10.00-17.00
09.00 - 11.00 XX MISTRZOSTWA STYLIZACJI PAZNOKCI NAIL MASTER CUP | SZTYLET SALONOWY | WEDDING DAY
organizator - Euro Fashion Akademia Paznokcia
zgłoszenia - http://nailmastercup.com/
|hala C - strefa E|
10.00 - 10.30 PIĘKNO JEST W KAŻDEJ Z NAS | POKAZ MAKIJAŻU WIECZOROWEGO
organizator - Koło Naukowe Kosmetoskan przy Wydziale Fizjoterapii i Nauk o Zdrowiu w Wyższej
Szkole Zarządzania w Gdańsku
|hala B - scena pokazowa|
10.00 - 12.30 DZIEŃ FRYZJERA | 53. WOJEWÓDZKI KONKURS UCZNIÓW RZEMIOSŁA FRYZJERSKIEGO IM. STEFANA ZDROJEWSKIEGO
organizator - Pomorska Izba Rzemieślnicza Małych i Średnich Przedsiębiorstw
zgłoszenia - http://dzienfryzjera.pl/
|hala B - strefa B|
10.00 - 17.00 XX MISTRZOSTWA STYLIZACJI PAZNOKCI NAIL MASTER CUP | ONE TIP | CZŁOWIEK XXI wieku
XX MISTRZOSTWA STYLIZACJI PAZNOKCI NAIL MASTER CUP | TIP BOX 3 D |DOOKOŁA ŚWIATA
Prezentacja prac biorących udział Mistrzostwach
zgłoszenia - http://nailmastercup.com/
|hala C - strefa E|
10.00 - 17.00 6. OGÓLNOPOLSKI KONGRES WIZAŻYSTÓW | MODELOWANIE TWARZY I ŁUKU BRWIOWEGO JAKO GŁÓWNE ELEMENTY KREOWANIA WIZERUNKU TWARZY
organizator - Międzynarodowe Targi Gdańskie SA
partner - Europejska Akademia Estetyki Artystycznej Jolanty Wagner
wstęp płatny, zgłoszenia elektroniczne - https://uroda2017.exposupport.pl/shop
|sala konferencyjna 1a|
10.00 - 11.30 ŚWIATŁOCIEŃ. TECHNIKI MODELOWANIA TWARZY - wykład i pokaz
Marek Bogdziewicz – make-up artist, stylista fryzur, juror
12.00 - 13.30 GEOMETRIA TWARZY I MOŻLIWOŚCI JEJ MODYFIKACJI - wykład i pokaz
Irina Brailian-Kovalchuk - make-up artist, juror, wykładowca
13.45 - 15.15 TYPOLOGIE TWARZY I ICH OPTYCZNE MODYFIKACJE - wykład i pokaz
Jolanta Wagner - make-up artist, juror, wykładowca,
dyrektor artystyczny Europejskiej Akademii Estetyki Artystycznej
15.30 - 17.00 MODELOWANIA TWARZY PRZY UWZGLĘDNIENIU KLASYFIKACJI KSZTAŁTÓW TWARZY - warsztat
Jolanta Wagner - make-up artist, juror, wykładowca,
dyrektor artystyczny Europejskiej Akademii Estetyki Artystycznej
/odpowiednie kosmetyki i akcesoria uczestnicy zabezpieczają we własnym zakresie/
10.00 - 17.00 MAKE-UP STUDIO - BEAUTY CORNER | STREFA MAKIJAŻY
Zaprasza - Szkoła Wizażu i Stylizacji Beaty Małachowskiej BEAUTY ART i firma INGLOT
|hala B - strefa D|
10.00 - 17.00 DZIEŃ FRYZJERA | STREFA BARBERINGU | Strefa dla Panów - prezentacja kosmetyków i sprzętu do salonów specjalizujących się w strzyżeniu i goleniu, w programie pokazy barberingowe.
Zaprasza - Barber Expert Academy
|hala B - strefa C|
10.00 - 17.00 FASHION ZONE by MARANTHA | Strefa dedykowana kreacji wizerunku KOBIET poprzez modę, spotkania z GOŚĆMI - stylistami, fotografem, blogerami, modelkami, wizażystami prezentującymi najnowsze trendy w modzie na nadchodzący sezon 2018.
Zaprasza - Marantha
|hala C - strefa F|
10.30 - 11.00 NOWE TRENDY - SPOTLIGHT JAKO MAKIJAŻ WIECZOROWY | POKAZ MAKIJAŻU
Beata Małachowska - właściciel Szkoły Wizażu i Stylizacji Beaty Małachowskiej BEAUTY ART
|hala B - scena pokazowa|
10.30 - 11.00 DZIEŃ FRYZJERA | ELEGANCE REVOLUTION | Pokaz premierowy marki Elegance Polska i Barber Expert Academy
Powołanie do Kadry Narodowej CMC Polska na Światowy Festiwal we Włoszech 2018 |
PREZENTACJA
|hala C - scena główna|
11.00 - 12.00 ELLEEBANA NAJSZYBSZY LIFTING NA ŚWIECIE | POKAZ
Joanna Siruga - założyciel i ambasador duńskiej marki Joannas Lashes, międzynarodowy instruktor stylizacji rzęs
organizator - Joanna Lashes - Elleebana Polska
|hala B - scena pokazowa|
11.15 - 12.00 DZIEŃ FRYZJERA | AVALON #17 | KOLEKCJA MARKI KEMON
Kamila Ćwiklińska, Arkadiusz Bar - instruktorzy marki KEMON
|hala C - scena główna|
11.30 - 15.00 XX MISTRZOSTWA STYLIZACJI PAZNOKCI NAIL MASTER CUP | NAIL ART POLAND® | KULTURA AZTEKÓW
organizator - Euro Fashion Akademia Paznokcia
zgłodzenia - http://nailmastercup.com/
|hala C - strefa E|
12.00 - 12.30 DZIEŃ FRYZJERA | FRYZURY WIECZOROWE HAUTE COUTURE | POKAZ FRYZJERSKI
VAZHA MKHITARYAN - Vice Prezydent Confederation Mondiale Coiffure CMC, Prezydent CMC Russia, 12-krotny mistrz świata we fryzjerstwie, legenda światowego fryzjerstwa, właściciel międzynarodowej akademii fryzjerskiej "De Vajan Academy"
organizator - Confederation Mondiale Coiffure
|hala C - scena główna|
12.00 - 12.40 USIECIOWANY KWAS HIALURONOWY BIOHYALUX GWARANCJĄ PIĘKNA | PRELEKCJA
Karolina Bartos - wykładowca akademicki Akademii Medycznej i Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
organizator - Tri Star Cosmetics
|hala B - scena pokazowa|
12.00 - 13.00 STAGE LINE “SAUVAGE” – kolekcja jesień - zima 2017/2018
POKAZ MAKIJAŻU w stylu HOLLWOOD GLAM on the red carpet
Karolina Szeliga - make-up artist
organizator - STAGE LINE
wstęp wolny
|sala konferencyjna 2|
12.30 - 13.00 DZIEŃ FRYZJERA | ITALIAN STYLE - NOWOCZESNE TRENDY STRZYŻEŃ SALONOWYCH | POKAZ FRYZJERSKI
ANTONIO BILANCIO - Prezydent światowej organizacji Confederation Mondiale De La Coiffure
Oreste Cuomo - włoski stylista, Mistrz Barberingu
Paolo Forestiero - włoski stylista , Mistrz Barberingu
organizator - Confederation Mondiale Coiffure
|hala C - scena główna|
12.45 - 13.30 BOLD LIPS & SHINY EYES | POKAZ MAKIJAŻU
Omar Turinni - wizażysta z Włoch
organizator - INGLOT
|hala B - scena pokazowa|
13.00 - 13.30 DZIEŃ FRYZJERA | MISTRZOWIE URODY | GALA PLEBISCYTU DZIENNIKA BAŁTYCKIEGO
|hala C - scena główna|
13.00 - 14.00 DZIEŃ FRYZJERA | 11. KONKURS FRYZJERSKI | HAIR DESIGN
organizator - Międzynarodowe Targi Gdańskie SA
zgłoszenia - urodatargi.amberexpo.pl/title,HAIR_DESIGN,pid,3762.html
|hala B - strefa B|
13.20 - 14.10 DZIEŃ FRYZJERA | 4. KONKURS MIĘDZYSZKOLNY OPEN HAIR CUP 2017 | GEJSZA
organizator -Pomorska Izba Rzemieślnicza Małych i Średnich Przedsiębiorstw
zgłoszenia - http://dzienfryzjera.pl/
|hala B - strefa B|
13.30 - 14.00 MUZYKA, MODA, MARANTHA | POKAZ KOLEKCJI JESIEŃ/ZIMA 2018 | SPLENDIDA
Marta Nanowska - projektantka kolekcji, twórca i założycielka modowej marki premium - Marantha, solowa skrzypaczka
|hala C - scena główna|
13.30 - 14.30 POLYGEL - REWOLUCJA W PRZEDŁUŻANIU PAZNOKCI! | POKAZ
Joanna Mirkowska - dyplomowany instruktor Euro Fashion Akademii Paznokcia
organizator - Euro Fashion Akademia Paznokcia
|hala B - scena pokazowa|
13.30 - 17.00 WORKSHOP FIBROBLAST - PLAZMA PUREBEAU AGI - lifting powieki oka, redukcja zmarszczek Agnieszka Leśniewska - linergista, trener, szkoleniowiec, wielokrotna mistrzyni
organizator - PurebeauAGI Akademia Makijażu Permanentnego
wstęp płatny - 123 zł, bilety tel. 503-179-183, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
|sala konferencyjna 2|
14.00 - 16.00 DZIEŃ FRYZJERA | STRZYŻENIE MĘSKIE „OLD SCHOOL” | WARSZTATY BARBERSKIE
Prowadzący - Antonio Bilancio - Prezydent światowej organizacji Confederation Mondiale De La Coiffure
Oreste Cuomo - włoski stylista, Mistrz Barberingu
Paolo Forestiero - włoski stylista , Mistrz Barberingu
organizator - Confederation Mondiale Coiffure
wstęp płatny
bilety w przedsprzedaży - 199 zł, tel. +48 573 296 854, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
w czasie Targów - 230 zł, stoisko hala B
|sala konferencyjna 1b|
14.30 - 15.30 NOWOŚCI BIELENDA PROFESSIONAL W MEZOTERAPII MIKROIGŁOWEJ - SKUTECZNE PROCEDURY NAPRAWCZE W WALCE Z NAJPOWSZECHNIEJSZYMI PROBLEMAMI SKÓRNYMI |
PREZENTACJA
Justyna Mrówczyńska - magister kosmetologii, regionalny kierownik sprzedaży, szkoleniowiec Bielenda Professional
organizator - Bielenda Professional
|hala B - scena pokazowa|
16.00 CEREMONIA WRĘCZANIA NAGRÓD LAUREATOM
XX Mistrzostwa Stylizacji Paznokci Nail Master Cup | One Tip | Człowiek XXI wieku
XX Mistrzostwa Stylizacji Paznokci Nail Master Cup | Tip Box 3 D |Dookoła Świata
XX Mistrzostwa Stylizacji Paznokci Nail Master Cup | Sztylet Salonowy | Wedding Day
XX Mistrzostwa Stylizacji Paznokci Nail Master Cup | Nail Art Poland®| Kultura Azteków
|hala B - scena pokazowa|
16.00 DZIEŃ FRYZJERA | GALA DNIA FRYZJERA | Ceremonia wręczenia nagród laureatom konkursów fryzjerskich
11. Konkurs Fryzjerski Hair Design
53. Wojewódzki Konkurs Uczniów rzemiosła Fryzjerskiego im. Stefana Zdrojewskiego
4. Konkurs Międzyszkolny Open Hair Cup | Gejsza
|hala C - scena główna|

Najnowsze posty na forum