Klaudiusz Iciek - instruktor marki KEMON ekspertem w nowym programie Polsatu

Skomentuj jako pierwszy!

Klaudiusz Iciek - instruktor marki KEMON ekspertem w nowym programie Polsatu

#Supermodelka Plus Size to nowy show Telewizji POLSAT, w którym kobiety o pełnych kształtach walczyć będą o główną wygraną. Program pokaże, że prawdziwe piękno nie zależy od rozmiaru, a przede wszystkim od klasy, wdzięku i pewności siebie. O fryzury przyszłych modelek plus size zadba najlepszy krakowski stylista fryzur - Klaudiusz Iciek „Claudius”, instruktor marki KEMON, włoskiego producenta profesjonalnych kosmetyków do włosów.

Fryzury modelek
Klaudiusz współpracuje z marką KEMON od początku jej obecności w Polsce. Posiada genialny warsztat wsparty pasją oraz ciekawością ludzi. Doświadczenie zawodowe zdobywał pod okiem stylistów londyńskiej akademii Vidal Sassoon Toni & Guy. Ma na koncie stylizacje pokazów mody, sesji zdjęciowych i produkcji filmowych. Na co dzień prowadzi swoją pracownię Claudius Hair Treser Academy, która znajduje się w samym centrum Krakowa przy ulicy Floriańskiej. Poza fryzjerstwem jego pasją są sporty ekstremalne i moda. Znawca trendów, odważnie eksperymentuje w stylach, projektuje niebanalne garnitury dla odważnych mężczyzn.

Dbałość o każdy włos
Modelki w programie będą pojawiać się we fryzurach nie tylko dopasowanych do tematu zadania, ale też do ich wizerunku, a co najważniejsze - do osobowości. W każdym odcinku Claudius zadba przede wszystkim o odżywienie włosów dziewczyn oraz niebanalne stylizacje. Pomogą mu w tym produkty KEMON z linii Hair Manya oraz Actyva.

Nowy format na polskim rynku
#Supermodelka Plus Size to nowy format, który ma szansę zerwać ze stereotypami i pokazać, że piękno nie zależy od rozmiaru. Kobiety zgłaszające się do programu, musiały spełnić kilka wymogów: posiadać rozmiar min. 42, mierzyć min. 170 cm wzrostu oraz mieć od 18 do 28 lat. Tylko jedna z nich zdobędzie tytuł Supermodelki Plus Size. W drodze na sam szczyt uczestniczkom będzie towarzyszyć jury, składające się z ekspertów z doświadczeniem modowym. W pierwszej polskiej edycji programu za jurorskim stołem zasiądą: projektantka Ewa Minge, fotograf Emil Biliński, modelka plus size i blogerka Ewa Zakrzewska oraz model i bloger Rafał Maślak.

Show „#Supermodelka Plus Size” oparte jest na niemieckim formacie "Curvy Supermodel", na licencji firmy Armoza Formats. Zadebiutuje na antenie Telewizji Polsat we wrześniu.
W pierwszym sezonie, którego emisja zaplanowana jest od września 2017 roku zobaczymy 10 odcinków. Za produkcję odpowiada Rochstar.

Najnowsze posty na forum