Metamorfoza w eko salon z Organics Beauty

Skomentuj jako pierwszy!

Metamorfoza w eko salon z Organics Beauty

Jeśli myślisz o stworzeniu nowego miejsca lub chcesz zmiany - zobacz efekt prac w salonie EcoCocospa na warszawskim Wilanowie. Dzięki ekologicznym markom O'right i NATULIQUE, oferowanym przez Organics Beauty Concept powstała nowa jakość,  nowe miejsce specjalizujące się w organicznej pielęgnacji włosów i skóry głowy oraz  koloryzacji, ze zdrowymi i bezpiecznymi produktami. Miejsce wyjątkowe, takich salonów poszukują teraz klienci, coraz bardziej świadomi i dbający o to, czego używają na włosy i ciało.

Właścicielki salonu tak mówią o tym projekcie: "Już dwa lata temu przy otwarciu naszego drugiego salonu szukałyśmy niszowej marki do pielęgnacji skóry głowy i włosów. Zgodnie z naszymi zainteresowaniami i trendami miały to być produkty ekologiczne, wydajne w użytkowaniu i pięknie podane. Kiedy poznałyśmy produkty O’righta i Natulique zostałyśmy pierwszym w Polsce salonem partnerskim, pracującym wyłącznie na ekologicznych kosmetykach. We wrześniu mijają 2 lata, a my utwierdziłyśmy się w przekonaniu, że można farbować i pielęgnować włosy bez chemii i to naprawdę działa.  Naturalną konsekwencją było wprowadzenie O’righta i Natulique’a w naszym pierwszym salonie na Sarmackiej. Jesteśmy właśnie świeżo po metamorfozie. Nowe wnętrze wpisuje się w naszą wizję EcoCocospa, jest dużo drewna i zieleni. W nowym miejscu oprócz pielęgnacji i koloryzacji będzie można również wykonać fantastyczny zabieg FORMOSA." (cytat pochodzi z wywiadu na blogu LemingradMom).

Nowe miejsce to jednocześnie siedziba Akademii Organics Beauty, gdzie fryzjerzy mogą podnosić swoje kompetencje i doskonalić warsztat pracy. My z tej okazji na śniadaniu prasowym gościliśmy przedstawicieli mediów, którzy zachwycali się miejscem i ideą. Już dziś serdecznie zapraszamy do odwiedzin.

Wejdź na wyższy poziom z Organics Beauty!
Zapytaj: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwoń 887 691 111

Najnowsze posty na forum